Budowa Parku Wodnego na osiedlu im. Armii Krajowej w Opolu
MIASTO OPOLE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00453505
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00453505/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-12 08:42
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6dd2609-2709-11ef-a458-c2a7c3d67e03
- Identyfikator
- 7543009977
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00453505 z dnia 2024-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Parku Wodnego na osiedlu im. Armii Krajowej w Opolu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO OPOLE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 53141266800000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1A
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-015
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@um.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,167394,5b3f10a35bc02b0eea2233f90591cb1e.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Parku Wodnego na osiedlu im. Armii Krajowej w Opolu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6dd2609-2709-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453505
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024958/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa Parku Wodnego na osiedlu im. Armii Krajowej w Opolu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00361521
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.042.3.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa Parku Wodnego na osiedlu im. Armii Krajowej w Opolu.
Zakres prac obejmuje wykonanie robót:
W zakresie rozbiórek:
- rozbiórka istniejącego ogrodzenia oraz elementów małej architektury;
- rozbiórka elementów istniejącego amfiteatru;
- rozbiórka chodników z kostki brukowej;
W zakresie zieleni:
- wykonanie nowych nasadzeń roślinności niskiej, średniowysokiej i wysokiej;
W zakresie robót budowlanych:
- montaż kontenerowego budynku kasowego i budynku zaplecza sanitarnego;
- wykonanie żelbetowej podziemnej komory technologicznej;
- wykonanie żelbetowej niecki basenowej z nawierzchnią bezp. z EPDM wraz z montażem
urządzeń wodnych;
- wykonanie nawierzchni utwardzonych;
- montaż ogrodzenia oraz elementów małej architektury;
- wykonanie instalacji sanitarnych;
- wykonanie instalacji elektrycznych;
- wykonanie przyłączy energetycznych i wod-kan;
- wykonanie oświetlenia terenu;
- wykonanie monitoringu terenu;
- przełożenie sieci teletechnicznych;
Szczegółowy zakres prac należy wykonać zgodnie z dokumentacją techniczną pn.: „Park wodny na osiedlu im. Armii Krajowej w Opolu”. Dokumentacja została opracowana przez pracownię projektową APA ARCHE Sp. z o.o., 60-161 Poznań ul. Jawornicka 8/229.
Termin wykonania zamówienia: 315 dni nie dłużej niż do 30.05.2025 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
44232000-5 - Drewniane konstrukcje dachowe
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3524823,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3830555,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3524823,36 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Techniczno - Budowlany POLBAU Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 008025353
7.3.3) Ulica: ul. Grunwaldzka 25
7.3.4) Miejscowość: Opole
7.3.5) Kod pocztowy: 45-054
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty budowlane polegające na budowie wodnego placu zabaw. Nazwa podwykonawcy: RBB Baseny Sp. z o.o. Sp. k. Zgodnie ze złożonym do oferty zobowiązaniem.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3524823,36 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 315 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania zamówienia: 315 dni nie dłużej niż do 30.05.2025 r.| 2024-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |