USŁUGA PROWADZENIA WARSZTATÓW I ZAJĘĆ DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU PN. „WSPARCIE DZIAŁANOŚCI 9 PLACÓWEK WSPARCIA DZIENNEGO W GMINIE OKSA"
GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W OKSIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00343876
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-29 08:48
- Lokalizacja
- Oksa, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6561857623
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
3 przyznane
WECHSLER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
16 000 PLNWECHSLER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
16 000 PLNWECHSLER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
84 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.