Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Domu Pomocy Społecznej dla Dorosłych „Prząśnik” w Brenniku w drugiej tercji roku 2024
Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych "Prząśnik" w Brenniku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00344068
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-29 09:42
- Lokalizacja
- Ruja, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6911616298
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsneMięso wołoweWieprzowinaProdukty wędliniarskieWędliny drobioweProdukty mleczarskieMleko i śmietanaSer świeżyJogurt i pozostałe przefermentowane przetwory mlecznePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieŻywność, napoje, tytoń i produkty pokrewnePrzyprawy nieprzetworzoneZioła i przyprawy korzenneOleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinneMąka zbożowa lub roślinna i podobne produktyProdukty z ciasta makaronowegoCukier i produkty pokrewneSól kamiennaWyroby ciastkarskieKawa, herbata i podobne produktyZupy i bulionyKakao; czekolada i wyroby cukierniczeKetchupDżemy i marmolady, galaretki owocowe, przeciery z owoców i orzechów oraz pasty do smarowaniaWarzywa, owoce i orzechyWarzywa korzeniowe i bulwiasteWarzywa owocoweWarzywa liściasteWarzywa kapustneOwoce cytrusoweOwoce inne niż tropikalneZiemniakiJajaRyby przetworzone i konserwowaneRyby wędzonePrzetwory z rybRyby konserwowaneRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybWarzywa mrożoneLody i produkty podobne
Wykonawcy
9 przyznanych
MARCIN ODEBRALSKIWałbrzych, PL
48 331,5 PLNMATEUSZ KASPRZAKWilkowice, PL
26 245,28 PLNPiekarnia Ziemowit S.C.Legnica, PL
23 770,95 PLN1.FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA " MAGNUM " NIEDBAŁA ANDRZEJ Krajowy numer identyfikacyjny: Status Wykonawcy: Małe przedsiębiorstwo ul. Słowiańska 7 Miejscowość: Lubin Kod pocztowy: 59-300 Województwo: dolnośląLubin, PL
26 052,94 PLNSPÓŁKA CYWILNA"DAMAR II"-BOŻENA I DANUTA KUŁAGA55-300 Środa Śl., PL
15 756,32 PLNSPÓŁKA CYWILNA"DAMAR II"-BOŻENA I DANUTA KUŁAGA55-300 Środa Śl., PL
8389,5 PLN1.FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA " MAGNUM " NIEDBAŁA ANDRZEJ Krajowy numer identyfikacyjny: Status Wykonawcy: Małe przedsiębiorstwo ul. Słowiańska 7 Miejscowość: Lubin Kod pocztowy: 59-300 Województwo: dolnośląLubin, PL
4233,6 PLNPAWEŁ KACZANŁaszczyn, PL
5846,93 PLNPrzedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Iglo-Renoma Sp. jawna Zbigniew Matys, Arkadiusz OstrowskiLegnica, PL
3028,2 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.