Wielobranżowe projekty budowlane dla zadań: 1. Budowa windy osobowej dla SP nr 1 przy ul. Wielkie Garbary w Toruniu 2. Budowa windy osobowej dla PM nr 2 przy ul. Stawisińskiego 7A w Toruniu
Gmina Miasta Toruń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00344327
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-29 10:39
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8790001014
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
Wykonawcy
2 przyznane
EWA SYTEKKłecko, PL
29 900 PLNEWA SYTEKKłecko, PL
29 900 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.