„Zakup i montaż syntezatora mowy z odpowiednią kontrastowością panelu dyspozycji i ścian kabiny oraz zainstalowania pętli indukcyjnej w 2 dźwigach w Centrum Alzheimera”
CENTRUM ALZHEIMERA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00344474
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00344474/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-05-29 11:06
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1eeb1224-128f-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
- Identyfikator
- 5213604078
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00344474 z dnia 2024-05-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup i montaż syntezatora mowy z odpowiednią kontrastowością panelu dyspozycji i ścian kabiny oraz zainstalowania pętli indukcyjnej w 2 dźwigach
w Centrum Alzheimera”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM ALZHEIMERA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142945331
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Wilanowska 257
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-730
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 843 19 22
1.5.8.) Numer faksu: 22 843 19 30
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ca.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ca.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1eeb1224-128f-11ef-a7f7-6221b72ad4fc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zakup i montaż syntezatora mowy z odpowiednią kontrastowością panelu dyspozycji i ścian kabiny oraz zainstalowania pętli indukcyjnej w 2 dźwigachw Centrum Alzheimera”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1eeb1224-128f-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00344474
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00325827
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CA/TP/01/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 153144 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja 2 dźwigów firmy Pletty na dźwigi przystosowane dla osób niepełnosprawnych , w tym niewidomych - w istniejących szybach windowych wraz z rozruchem zgodnie z obowiązującą Ustawą o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami. Zadanie polega na zamontowaniu w nich syntezatora mowy, oznaczeń w Braillu na panelu dyspozycji , wykonanie odpowiedniej kontrastowości panelu dyspozycji i ścian kabiny, zainstalowaniu pętli indukcyjnych. Zadanie obejmuje modernizację aktualnych dźwigów wraz z wykonaniem niezbędnych robót budowlano –instalacyjnych oraz wykonanie dokumentacji projektowej wymienianych dźwigów, łącznie z odbiorem UDT w imieniu Zamawiającego (opłacenia kosztów odbioru i rejestracji dźwigu).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45313000-4 - Instalowanie wind i ruchomych schodów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożona żadnej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-05-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |