Dostawa chudego betonu do stabilizacji podłoża o wytrz. 10 MPa

Zarząd Dróg Powiatowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00176700
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00176700/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-04 09:50
Lokalizacja
Leszno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2ba0f541-0da2-4d19-8561-c6dd6063d49a
Identyfikator
6971952700
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Gotowa mieszanka betonu

Wykonawcy

1 przyznane

MAGDALENA TWARDASierakowo, PL · lot 0
54 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00176700 z dnia 2025-04-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa chudego betonu do stabilizacji podłoża o wytrz. 10 MPa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411103510

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Kościuszki 4

1.5.2.) Miejscowość: Leszno

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-100

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 65 525 69 80

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdp.leszno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_leszno

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_leszno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Budownictwo drogowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa chudego betonu do stabilizacji podłoża o wytrz. 10 MPa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ba0f541-0da2-4d19-8561-c6dd6063d49a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00176700

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00035179/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa chudego betonu do stabilizacji podłoża o wytrz. 10 MPa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00094123

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 7/p.n/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia stanowi: „Dostawa chudego betonu do stabilizacji podłoża o wytrz. 10 MPa”.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Beton chudy powinien odpowiadać wymaganiom określonym w SST,
• przewidywana wielkość zamówienia: 400 ton,
• wielkość jednorazowej dostawy od 25 do 50 ton,
• dostawa- miejsce wskazane przez Zamawiającego.
3. Zamawiający zastrzega, że podane ilości są ilościami szacunkowymi, obrazują możliwą wielkość, zakres przedmiotu zamówienia i mogą być pomocne na etapie przygotowywania ofert.
4. Przedmiot zamówienia dotyczy dostawy wyrobów dla robót wykonywanych na terenie powiatu leszczyńskiego.
5. Zamawiający zastrzega, że podane ilości są ilościami szacunkowymi, obrazują możliwą wielkość, zakres przedmiotu zamówienia i mogą być pomocne na etapie przygotowywania ofert.
6. Przedmiot zamówienia dotyczy dostawy kruszywa dla robót wykonywanych na terenie powiatu leszczyńskiego.
7. „Termin dostawy”- kryterium oceny ofert, opisane w Rozdziale III w pkt 4 SWZ:
• najkrótszy możliwy termin dostawy wymagany przez Zamawiającego – 1 dzień od powiadomienia przez Zamawiającego (e-mail lub telefon),
• najdłuższy możliwy termin dostawy wymagany przez Zamawiającego – 5 dni od powiadomienia przez Zamawiającego (e-mail lub telefon).

4.5.3.) Główny kod CPV: 44114100-3 - Gotowa mieszanka betonu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 135,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 184,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 135,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Magdalena Twarda MMZ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6991760978

7.3.3) Ulica: Rzemieślnicza 16

7.3.4) Miejscowość: Sierakowo

7.3.5) Kod pocztowy: 63-900

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15
2025-04-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy