Przebudowa drogi gminnej nr 410823W ul. Polnej w m. Błonie

Gmina Błonie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00344508
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00344508/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-29 11:11
Lokalizacja
Błonie, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2abe0f04-f18f-11ee-b016-82aaee56c84c
Identyfikator
1181788623
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówFundamentowanie dróg

Wykonawcy

1 przyznane

INSTALNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
4 415 700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00344508 z dnia 2024-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 410823W ul. Polnej w m. Błonie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Błonie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271230

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 6

1.5.2.) Miejscowość: Błonie

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-870

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@um.blonie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.blonie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/909772

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 410823W ul. Polnej w m. Błonie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2abe0f04-f18f-11ee-b016-82aaee56c84c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00344508

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00020218/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa ul. Polnej w Błoniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00269288

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ulicy Polnej, na odcinkach:
Zadanie nr 1 - Przebudowa drogi gminnej nr 410823W ul. Polnej - na odcinku od km 0+003,68 do km 0+548,11 (nawierzchnia, kanalizacja deszczowa, energetyka)
Zadanie nr 2 - Przebudowa drogi gminnej nr 410823W ul. Polnej - na odcinku od km 0+548,11 do km 0+826 (nawierzchnia, kanalizacja deszczowa) - Zadanie dofinansowane z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju Województwa Mazowieckiego.
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ul. Polnej (DG 410823W) w m. Błonie na odcinku od ul. Lesznowskiej – DG 410192W (km 0+000) do wysokości Cmentarza Żydowskiego (km 0+826) w Błoniu. Przebudowa ma na celu poprawę stanu technicznego i użytkowego ulicy poprzez ulepszenie nawierzchni jezdni i zjazdów oraz wykonanie chodników.

W zakres przebudowy wchodzi:
- korekta geometrii ulicy;
- przebudowa nawierzchni jezdni;
- przebudowa skrzyżowań z ul. Spacerową, drogami dojazdowymi i z ul. Kamosińskiego;
- przebudowa zjazdów;
- budowa chodników;
- budowa kanalizacji deszczowej
- przebudowa sieci energetycznej nn
- dobudowa oświetlenia ulicznego.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja techniczna oraz przedmiary robót, które stanowią załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4415700,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6703500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4415700,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INSTALNIKA Sp. z o.o. (dawniej INSTAL-NIKA Sp. z o.o. Sp. komandytowa)

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 1182038806

7.3.3) Ulica: Aleja Gen. A. Chruściela „Montera” 106/4

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-910

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4415700,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 294 dni

2024-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane