Remont XIX wiecznego dworu w Miejscowości Dobieszewice – Gmina Janikowo

GMINA JANIKOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00344624
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00344624/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-29 11:40
Lokalizacja
Janikowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-43756070-e1da-11ee-a01e-f641a8763d5f
Identyfikator
5562562438
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty rozbiórkoweUsuwanie azbestuTynkowanieNakładanie powierzchni kryjącychStolarka drewnianaIzolacja cieplnaRoboty izolacyjneKładzenie rynienRoboty ciesielskieRoboty w zakresie ochrony powierzchniDemontaż rusztowańWznoszenie rusztowańRoboty muroweBetonowanieInstalowanie ścianek działowychKładzenie i wykładanie podłógWnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

Wykonawcy

1 przyznane

WALDEMAR FLAKRudki 9/2, PL · lot 0
663 769,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00344624 z dnia 2024-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont XIX wiecznego dworu w Miejscowości Dobieszewice – Gmina Janikowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JANIKOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350760

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przemysłowa 6

1.5.2.) Miejscowość: Janikowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-160

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: +48523514411

1.5.8.) Numer faksu: +48523513519

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@janikowo.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.janikowo.bipgmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/900626

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont XIX wiecznego dworu w Miejscowości Dobieszewice – Gmina Janikowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43756070-e1da-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00344624

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047286/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont XIX wiecznego dworu w Miejscowości Dobieszewice - Gmina Janikowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00244455

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIT.ZP.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 665133,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi: Remont XIX wiecznego dworu w Miejscowości Dobieszewice – Gmina Janikowo

w zakresie:
1. Wymiany pokrycia dachowego z wykonaniem nowych obróbek blacharskich oraz wymiany części stolarki okiennej.
2. Naprawy dachu nad wejściem do piwnicy.
3. Docieplenia ścian zewnętrznych oraz parapetów.
4. Remontu schodów zewnętrznych (wykonania nowej płyty, stopni i balustrad).
5. Odnowienia ścian i sufitów wew. budynku w pomieszczeniach ogólnodostępnych (korytarz, klatka schodowa).
6. Renowacji drewnianej konstrukcji schodów i balustrad (wymiana części desek).
7. Docieplenia stropu nad wiatrołapem od strony zachodniej.
8. Wykonania ściągu w ścianie wewnętrznej od strony północnej w celu zapobiegania powiększaniu się rys w ścianie na poziomie 1 piętra.

Remont XIX wiecznego dworu w stylu klasycystycznym w Miejscowości Dobieszewice Gmina Janikowo. Budynek ujęty w wojewódzkiej ewidencji zabytków jako: poz. 26 - Zespół dworski, dwór 1 POŁ XIX, poz. 27. park XIX w. oraz poz. 28. aleja brukowana.
Dworek położony jest na działce ewidencyjnej o nr 125/15 w obrębie Dobieszewice, Gmina Janikowo. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej, położony na terenie zespołu dworsko parkowego w Dobieszewicach. Projekt uzyskał pozytywną opinię wojewódzkiego konserwatora zabytków, który powołując się na znaczenie obiektu w przestrzeni historyczno- kulturowej regionu wskazał na potrzebę odtworzenia i przywrócenia pierwotnego stanu zachowania dworu. W opinii konserwator wprowadził uwagi dotyczące pokrycia dachowego zalecając dachówkę ceramiczną. Projekt posiada uzgodnioną dokumentację techniczną oraz prawomocne pozwolenie na budowę.

Zamówienie jest współfinansowane w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków Edycja 2. Zamawiający informuje, że otrzymał Wstępną Promesę dofinansowania inwestycji nr Edycja2RPOZ/2023/801/PolskiLad.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
- Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Dokumentacja projektowa i Specyfikacja techniczna stanowiące Załączniki nr 7 oraz 8 do SWZ oraz przedmiar robót (element pomocniczy) stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ,
- wzór umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.

Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262660-5 - Usuwanie azbestu

45410000-4 - Tynkowanie

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45422100-2 - Stolarka drewniana

45321000-3 - Izolacja cieplna

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45261320-3 - Kładzenie rynien

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni

45262110-5 - Demontaż rusztowań

45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

45262520-2 - Roboty murowe

45262300-4 - Betonowanie

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 663769,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1163220,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 663769,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany Waldemar Flak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7842012651

7.3.3) Ulica: Rudki 9/2

7.3.4) Miejscowość: Trzemeszno

7.3.5) Kod pocztowy: 62-240

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonawca zamierza powierzyć wykonanie 40% wartości całego zamówienia podwykonawcom

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 663769,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane