Zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlano – instalacyjnych (tryb zaprojektuj – wybuduj) w ramach zadania pn.: „Modernizacja systemów i urządzeń ochrony przeciwpożarowej Etap I”

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00345168
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00345168/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-29 13:12
Lokalizacja
Rybnik, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-143a5849-f579-11ee-b016-82aaee56c84c
Identyfikator
6422585351
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne przeciwpożaroweUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Wykonawcy

1 przyznane

DAMIAN RABSTAJNKatowice, PL · lot 0
2 884 350 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00345168 z dnia 2024-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlano – instalacyjnych
(tryb zaprojektuj – wybuduj) w ramach zadania pn.: „Modernizacja systemów
i urządzeń ochrony przeciwpożarowej Etap I”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272780323

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Energetyków 46

1.5.2.) Miejscowość: Rybnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szpital.rybnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.rybnik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.szpital.rybnik.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlano – instalacyjnych
(tryb zaprojektuj – wybuduj) w ramach zadania pn.: „Modernizacja systemów
i urządzeń ochrony przeciwpożarowej Etap I”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-143a5849-f579-11ee-b016-82aaee56c84c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00345168

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050868/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja systemów i urządzeń ochrony przeciwpożarowej SPZOZ WSS nr 3 w Rybniku – ETAP I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00288696

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TT-126-TP/20-2024.AN

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2349593,49 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlano – instalacyjnych (tryb zaprojektuj – wybuduj) w ramach zadania pn.: „Modernizacja systemów i urządzeń ochrony przeciwpożarowej Etap I”.
W skład kompleksu SP ZOZ WSS nr 3 wchodzą różnorodne obiekty, jak obiekty zamknięte, półotwarte, od budynków pawilonowych po budynek wysoki. Wyposażone są one w niezbędne instalacje techniczne i urządzenia służące celom leczniczo-bytowym i zapewniającym bezpieczeństwo pożarowe. Kompleks budynków stanowi funkcjonalną całość połączonych pomiędzy sobą podziemnymi tunelami komunikacyjnymi (dotyczy to pawilonów szpitalnych) bądź wewnętrznymi utwardzonymi drogami (dotyczy to obiektów technicznych).
Obszar opracowania obejmuje pawilony szpitalne – Pawilon nr 3, Pawilon nr 4, Pawilon nr 5, Pawilon nr 6, Pawilon nr 7, obiekt nr 9, obiekt nr 10 oraz obiekt nr 11 wraz z korytarzami podziemnymi pod obiektem (lokalizacja wskazana na ogólnym schemacie Szpitala – załącznik nr 11 do SWZ).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia program funkcjonalno-użytkowy, będący integralnym załącznikiem do specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2884350,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2884350,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2884350,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Damian Rabstajn prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą: RAB-INSTAL Damian Rabstajn

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 368086657

7.3.3) Ulica: Zadole 44/109

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-719

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2884350,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa w zakresie rozstrzygniętego postępowania została zawarta z okresem realizacji do 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Ceny podane w sekcji VI Oferty oraz VIII Umowa są wartościami brutto .
2024-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane