Budowa wiat parkingowych typu Carport wraz z instalacją fotowoltaiczną o mocy 47,97kW
Nadleśnictwo Szubin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00345283
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00345283/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-29 13:28
- Lokalizacja
- Szubin-Wieś, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0f8a33bc-fb1e-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 5620005075
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00345283 z dnia 2024-05-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wiat parkingowych typu Carport wraz z instalacją fotowoltaiczną o mocy 47,97kW
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Szubin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090550762
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szubin Wieś 52
1.5.2.) Miejscowość: Szubin-Wieś
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-200
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: karolina.klaja@torn.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szubin.torun.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://josephine.proebiz.com/pl/tender/55629/summary1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wiat parkingowych typu Carport wraz z instalacją fotowoltaiczną o mocy 47,97kW2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f8a33bc-fb1e-11ee-b016-82aaee56c84c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00345283
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00206833/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa wiat parkingowych typu "carport" z instalacją fotowoltaiczną
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00303361
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 338517,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych wraz z objęciem obowiązków kierownika robót polegających na budowie modułowych wiat parkingowych typu „carport” na 17 stanowisk parkingowych dla samochodów osobowych z dachem zabudowanym panelami PV wraz z kompletnym osprzętem, stanowiących mikroinstalację fotowoltaiczną o łącznej mocy 47,97kW.
Instalacja zostanie zamontowana na wiatach posadowionych na istniejącym parkingu na terenie siedziby Nadleśnictwa Szubin w miejscowości Szubin Wieś 52, 89-200 Szubin, dz. ew. 3285/5, obr. ew. Szubin Wieś, Gmina Szubin, Powiat nakielski. Nawierzchnia parkingu wykonana jest z kostki betonowej na podbudowie z betonu i kruszywa. Instalacja fotowoltaiczna ma na celu produkcję energii elektrycznej w celu autokonsumpcji na potrzeby zapotrzebowania w energię elektryczną budynku oraz z powiązaniem z siecią osiedlowego operatora sieci dystrybucyjnej (OSD), na zasadach rozliczeniowych prosumenta instalacji.
Wiaty parkingowe:
Zadanie obejmuje budowę 8szt. niezależnych konstrukcyjnie wiat parkingowych przylegających do siebie, ustawionych w 2 rzędach – 7 wiat o powierzchni zabudowy 26,52m2, 1 wiata o powierzchni zabudowy 45,92m2. Wiaty powinny zapewnić rozmieszczenie 17 stanowisk parkingowych o wymiarach min. 2,50x5,0m każde. Wiaty konstrukcji szkieletowej, stalowej, zabezpieczone antykorozyjnie i malowane proszkowo. Dodatkowo pokrycie z blachy trapezowej zapewniające szczelność dachu. Konstrukcja wiat winna składać się z elementów modułowych, umożliwiających szybki montaż i demontaż.
Instalacja fotowoltaiczna:
Ze względu na obecnie funkcjonujące w siedzibie Nadleśnictwa 2 odrębne złącza kablowo-pomiarowe, instalacja została podzielona na 2 odrębne układy o mocy odpowiednio 21,73kW oraz 26,24kW.
W skład instalacji fotowoltaicznej, wchodzą urządzenia i aparatura taka jak:
- moduły fotowoltaiczne (panele PV) – o wymiarach 1722x1134x30 mm i mocy jednostkowej 410W w łącznej ilości 117szt. zabudowane na dachach wiat parkingowych,
- falownik (inwertera fotowoltaicznego) – 2 szt.,
- rozdzielnice DC, AC (nN) przynależnych do falownika, umiejscowionych w pobliżu projektowanego
falownika lub aparatury zabudowanej w falowniku,
- rozdzielnica 6 modułowa,
- wewnętrzne linie kablowe DC oraz AC (nN),
- linie kablowe w kierunku istniejących złącz kablowo-pomiarowych w budynku biurowym oraz budynku gospodarczym wraz z wykonaniem przecisku pod drogą wewnętrzną.
2. Szczegółowy zakres i technologia robót określona jest w dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, które stanowią załączniki do SWZ.
3. Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień:
45000000-7 – Roboty budowlane
45220000-5 – Roboty inżynieryjne i budowlane
45231400-9 – Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45261215-4 – Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
09331200 – Słoneczne moduły fotowoltaiczne
09332000-5 – Instalacje słoneczne
4. Zamawiający tam, gdzie w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych lub przedmiarach robót (dalej łącznie jako „Dokumentacja Robót”) zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów lub wskazano normy, o których mowa w art. 101 ust. 1 - 3 PZP, dopuszcza zaoferowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych pod względem parametrów technicznych, użytkowych oraz eksploatacyjnych pod warunkiem, że gwarantują one realizację robót na nie niższym poziomie jakości, aniżeli określono w Dokumentacji Robót oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w Dokumentacji Robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
09332000-5 - Instalacje słoneczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246461,31 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 373095,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 246461,31 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zielony Prąd sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6731907479
7.3.4) Miejscowość: Szczecinek
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 246461,31 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-05-29 do 2024-08-268.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wartość zamówienia podana jest wraz z przewidywanymi zamówieniami, o których mowa w art. 305 pkt 1 PZP w zw. z art. 214 ust 1 pkt. 7 PZP| 2024-05-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |