„Zatrudnienie kadry merytorycznej w tym nauczycieli, trenerów, instruktorów, specjalistów prowadzących zajęcia w formie opiekuńczej i specjalistycznej w Placówkach Wsparcia Dziennego (PWD)”
GMINA DZIAŁOSZYCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00453520
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00453520/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-12 08:47
- Lokalizacja
- Działoszyce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-011c6dab-18fc-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 6621757085
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00453520 z dnia 2024-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Zatrudnienie kadry merytorycznej w tym nauczycieli, trenerów, instruktorów, specjalistów prowadzących zajęcia w formie opiekuńczej i specjalistycznej w Placówkach Wsparcia Dziennego (PWD)”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DZIAŁOSZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009768
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Skalbmierska 5
1.5.2.) Miejscowość: Działoszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-440
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: obsluga.rady@dzialoszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzialoszyce.eobip.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-011c6dab-18fc-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zatrudnienie kadry merytorycznej w tym nauczycieli, trenerów, instruktorów, specjalistów prowadzących zajęcia w formie opiekuńczej i specjalistycznej w Placówkach Wsparcia Dziennego (PWD)”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-011c6dab-18fc-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453520
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00104967/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Zatrudnienie kadry merytorycznej w tym nauczycieli, trenerów, instruktorów, specjalistów prowadzących zajęcia w formie opiekuńczej i specjalistycznej w Placówkach Wsparcia Dziennego (PWD)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Świetlice środowiskowe w Działoszycach Twoją szansą na lepsze życie2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00337458
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ I: Zatrudnienie kadry merytorycznej do PWD w Dzierążni:Zadanie nr 1: Zatrudnienie pedagoga specjalnego/arteterapeutę/terapeutę zajęciowego dla 25 rodziców celem prowadzenia terapii pedagogicznej (135 godzin) oraz do prowadzenia terapii indywidualnej terapeutycznej, arteterapii dla 45 dzieci (195 godzin)
Zadanie nr 2: Zatrudnienie opiekuna świetlicy w PWD w Dzierążni (1080 godzin)
Zadanie nr 3: Zatrudnienie wychowawcy świetlicy w PWD w Dzierążni (1080 godzin)
Zadanie nr 4: Zatrudnienie nauczyciela języka niemieckiego: 128 godzin x 2 grupy (256 godzin)
Zadanie nr 5: Zatrudnienie nauczyciela języka polskiego: 128 godzin x 2 grupy (256 godzin)
Zadanie nr 6: Zatrudnienie nauczyciela na zajęciach z muzykoterapii (1 grupa x 128 godzin)
Zadanie nr 7: Zatrudnienie tancerza / choreografa /trenera / instruktora tańca sportowego np. zumba, hip hop, taniec współczesny, taniec towarzyski, itp.: (1 grupa x 128 godzin)
Zadanie nr 8: Zatrudnienie terapeuty integracji sensorycznej dla 45 UP (96 godzin)
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego
4.5.5.) Wartość części: 232071,54 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ II: Zatrudnienie kadry merytorycznej do PWD w Marianowie:Zadanie nr 9: Zatrudnienie psychologa do prowadzenia poradnictwa indywidualnego dla 5 rodziców (56 godzin – poradnictwo psychologiczne dla rodziców) oraz poradnictwo psychologiczne dla 15 dzieci (70 godzin) – łącznie 126 godzin.
Zadanie nr 10: Zatrudnienie Wychowawcy świetlicy PWD w Marianowie (łącznie 960 godzin)
Zadanie nr 11: Zatrudnienie nauczyciela języka angielskiego (256 godzin)
Zadanie nr 12: Zatrudnienie nauczyciela matematyki (256 godzin)
Zadanie nr 13: Zatrudnienie nauczyciela wychowania fizycznego / tancerza/ trenera/ choreografa tańca sportowego na zajęciach muzyczno-tanecznych (192 godziny)
Zadanie nr 14: Zatrudnienie logopedy (96 godzin)
Zadanie nr 15: Zatrudnienie pedagoga (130 godzin) - konsultacje pedagogiczne / poradnictwo pedagogiczne
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego
4.5.5.) Wartość części: 154543,09 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ III: Zatrudnienie kadry merytorycznej do PWD w Sancygniowie:Zadanie nr 16: Zatrudnienie psychologa do prowadzenia poradnictwa indywidualnego dla 7 rodziców (96 godzin poradnictwa dla rodziców) oraz poradnictwa psychologicznego dla 25 dzieci (96 godzin) – łącznie 192 godziny
Zadanie nr 17: Zatrudnienie OPIEKUNA świetlicy w Sancygniowie (864 godziny)
Zadanie nr 18: Zatrudnienie WYCHOWAWCY świetlicy w Sancygniowie (864 godziny)
Zadanie nr 19: Zatrudnienie nauczyciela języka angielskiego (256 godzin)
Zadanie nr 20: Zatrudnienie nauczyciela matematyki (256 godzin)
Zadanie nr 21: Zatrudnienie nauczyciela wychowania fizycznego, tancerza, trenera, choreografa tańca sportowego na zajęciach sportowo-taneczno-rytmicznych (168 godzin)
Zadanie nr 22: Zatrudnienie logopedy (96 godzin)
Zadanie nr 23: zatrudnienie pedagoga (130 godzin) - konsultacje pedagogiczne/poradnictwo pedagogiczne
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego
4.5.5.) Wartość części: 203323,58 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 279188,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 314100,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 279188,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WIESŁAWA MICHALSKA
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Agnieszka Chmielewska, Martyna Kocel, Barbara Baranowska, Paweł Paczkowski, Kinga Luty, Magdalena Steckiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PESEL: 71100902886
7.3.3) Ulica: DZIERĄŻNIA
7.3.4) Miejscowość: DZIAŁOSZYCE
7.3.5) Kod pocztowy: 28-440
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 279188,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 185800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 197442,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 185800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Monika Wzorek
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Agnieszka Porada, Dorota Wojciechowska, Anna Suchecka, Kinga Luty, Martyna Kocel, Patrycja Molęda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PESEL: 95060306603
7.3.4) Miejscowość: Kazimierza Wielka
7.3.5) Kod pocztowy: 28-500
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 185800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244900,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 244900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ANNA SZOSTAK
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Agnieszka Porada, Anna Suchecka, Bogusława Głąb-Głowacka, Dorota Wojciechowska, Kinga Luty, Martyna Kocel
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PESEL: 75102609000
7.3.3) Ulica: BIEDRZYKOWICE
7.3.4) Miejscowość: DZIAŁOSZYCE
7.3.5) Kod pocztowy: 28-440
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 244900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2024-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |