Wymiana stolarki okiennej na ul. Kantaka 6

Zespół Szkół Transportowo - Elektrycznych Centrum Kształcenia Ustawicznego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00346150
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00346150/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-30 07:42
Lokalizacja
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2fc2b4bf-0216-11ef-b21f-3ab44b58c1d6
Identyfikator
6221797810
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty elewacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00346150 z dnia 2024-05-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana stolarki okiennej na ul. Kantaka 6

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Transportowo - Elektrycznych Centrum Kształcenia Ustawicznego

1.3.) Oddział zamawiającego: ZST-E CKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000124995

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kantaka 6

1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-400

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zste@promax.media.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zste.info.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/919808

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana stolarki okiennej na ul. Kantaka 6

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2fc2b4bf-0216-11ef-b21f-3ab44b58c1d6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00346150

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00298690/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wymiana stolarki okiennej na ul. Kantaka 6

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00315026

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZST-E 3/29/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie dotyczy wymiany stolarki okiennej elewacji zachodniej szkoły, Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Kantaka 6 w Ostrowie Wielkopolskim.
Roboty składające się na przedmiot zamówienia obejmują roboty przygotowawcze, demontaż starych i montaż nowych okien oraz prace uzupełniające polegające na wykończeniu otworów okiennych. Szczegółowy zakres prac został zawarty w STWIOR oraz graficznym schemacie wymiany okien oraz zestawieniu okien do wymiany. Zamawiający udostępnia też pomocniczo przedmiar robót oraz zobowiązuje Wykonawcę do zastosowania przedstawionych w postępowaniu wytycznych Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W trakcie procesu badania ofert Wykonawca, który złożył najtańszą ofertę nie odpowiedział w terminie na wezwanie do wyjaśnień dotyczących możliwej rażąco niskiej ceny oferty. Kolejna oferta w zestawieniu przekracza posiadane środki finansowe na realizację zadania, a Zamawiający nie może ich zwiększyć.
2024-05-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane