Remont zabytkowego budynku klasycystycznego ratusza przy ul. Stary Rynek 16 w Gąbinie
MIASTO I GMINA GĄBIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00346213
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00346213/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-31 07:53
- Lokalizacja
- Gąbin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d3aa98f-0de0-11ef-9b7e-467806a93518
- Identyfikator
- 7743211258
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00346213 z dnia 2024-05-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zabytkowego budynku klasycystycznego ratusza przy ul. Stary Rynek 16 w Gąbinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA GĄBIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015425
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stary Rynek 16
1.5.2.) Miejscowość: Gąbin
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-530
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: 242674164
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad-sekretariat@gabin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gabin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d3aa98f-0de0-11ef-9b7e-467806a935181.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont zabytkowego budynku klasycystycznego ratusza przy ul. Stary Rynek 16 w Gąbinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d3aa98f-0de0-11ef-9b7e-467806a93518
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00346213
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046194/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 ,,Remont zabytkowego budynku klasycystycznego ratusza przy ul. Stary Rynek 16 w Gąbinie”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00316574
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.ZP.271.1.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Prace remontowe dot. elewacji budynku urzędu Miasta i Gminy Gąbin.
Zakres zamówienia obejmuje:
a) Wykonanie izolacji pionowej i poziomej ścian fundamentowych
b) Skucie i odtworzenie odparzonych tynków zewnętrznych
c) Naprawa detali architektonicznych
d) Malowanie elewacji
e) Malowanie stolarki okiennej
W ramach zamówienia należy wykonać:
- osuszanie ścian fundamentowych bezinwazyjną metodą
- dwukrotne malowanie farbą olejną stolarki okiennej
- odbicie tynków zewnętrznych
- przygotowanie starego podłoża
- tynki renowacyjne na ścianach
- hydrofobizację powierzchni tynku
- gruntowanie ręczne
- dwukrotne malowanie tynków renowacyjnych
- wykucie bruzd do likwidacji rys w ścianach
- umieszczenie zbrojenia w brudzie
- zaprawianie bruzd
- renowację gzymsów
- renowację elementów ozdobnych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta najkorzystniejsza cenowo została odrzucona, ponieważ nie posiadała podpisu elektronicznego, natomiast kolejna najkorzystniejsza oferta posiadała cenę przewyższającą kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2024-05-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |