Realizacja badań lotniczo-lekarskich dla pilotów i dyspozytorów lotniczych Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00176867
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00176867/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-04-04 10:35
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9022c05f-24e1-4d83-b4ff-d23596d7eef9
- Identyfikator
- 5222548391
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00176867 z dnia 2025-04-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja badań lotniczo-lekarskich dla pilotów i dyspozytorów lotniczych Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016321074
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Księżycowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-934
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@lpr.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lpr.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9022c05f-24e1-4d83-b4ff-d23596d7eef91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja badań lotniczo-lekarskich dla pilotów i dyspozytorów lotniczych Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9022c05f-24e1-4d83-b4ff-d23596d7eef9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00176867
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00093142/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.18 Realizacja badań lotniczo-lekarskich dla pilotów i dyspozytorów lotniczych Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00152431
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/6/III/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie nw. badań:
1) lotniczo-lekarskich: wstępnych, okresowych i okolicznościowych dla pilotów,
2) wstępnych i okresowych dla dyspozytorów lotniczych,
3) medycyny pracy: wstępnych, okresowych i okolicznościowych dla pilotów,
4) wstępnych i okresowych dla dyspozytorów lotniczych,
5) o dopuszczeniu do kierowania pojazdem,
6) badań sanitarno-epidemiologicznych.
Przedmiot zamówienia musi być realizowany przez lekarzy uprawnionych do wykonywania badań lotniczo-lekarskich, badań stanowiskowych, badań o dopuszczeniu do kierowania pojazdem, badań sanitarno-epidemiologicznych. Osoby wykonujące badania objęte przedmiotem zamówienia muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje i spełniać wymagania określone przez ministra właściwego do spraw zdrowia. Wykonawca zobowiązuje się udzielać usług i świadczeń medycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami, z należytą starannością i ze wskazaniami aktualnej wiedzy medycznej, dostępnymi mu metodami i środkami rozpoznania chorób oraz zasadami etyki zawodowej, respektując prawa badanego.
Zamawiający wymaga by przedmiot zamówienia był realizowany w placówce (miejsce wykonywania badań) znajdującej się w granicach administracyjnych m.st. Warszawy.
2. Szacowana liczba i rodzaje badań oraz opis zagrożeń wskazane są w załączniku nr 2 do SWZ (Formularz cenowy). Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości pomiędzy poszczególnymi rodzajami badań, w ramach ustalonej maksymalnej wartości umowy.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienie został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do wyznaczonego terminu składania ofert tj. do dnia 27.03.2025 r. godz.12:30 nie złożono żadnej oferty.
| 2025-04-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |