Wykonywanie usług przeglądów technicznych, konserwacji serwisowych sprzętu i aparatury medycznej w SP ZOZ Miejskim Szpitalu Zespolonym w Częstochowie

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony w Częstochowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00346492
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-05-31 10:01
Lokalizacja
Częstochowa, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9491763544
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnychUsługi w zakresie napraw i konserwacji pomp, zaworów, zaworów odcinających, pojemników metalowych i maszynUsługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń audiowizualnych i optycznych

Wykonawcy

137 przyznanych

PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
1728 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
1036,8 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
86,4 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
86,4 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
972 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
1188 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
864 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
1080 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
216 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
108 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
324 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
108 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
432 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
108 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
2484 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
210,6 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
140,4 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
70,2 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
210,6 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
140,4 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
70,2 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
210,6 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
1193,4 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
70,2 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
280,8 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
772,2 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
421,2 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
70,2 PLN
Zakład Naprawczy Aparatury Medycznej POLMEDWarszawa, PL
140,4 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
70,2 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
70,2 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
421,2 PLN
ZBIGNIEW KADZEWICZOlsztyn, PL
1481,76 PLN
ZTM Innovations Sp. z o.oPoznań, PL
777,6 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
129,6 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
324 PLN
ZBIGNIEW KADZEWICZOlsztyn, PL
1296 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
129,6 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
1080 PLN
ZBIGNIEW KADZEWICZOlsztyn, PL
486 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
129,6 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
453,6 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
453,6 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
702 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
2106 PLN
TDZ TECHNIKA DLA ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJanów, PL
7711,2 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
702 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1620 PLN
CIRRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
7776 PLN
CIRRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
1188 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
102,6 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
5972,4 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
75,6 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
378 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
4687,2 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
907,2 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
1587,6 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
302,4 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
378 PLN
PAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
151,2 PLN
ZBIGNIEW KADZEWICZOlsztyn, PL
317,52 PLN
ZBIGNIEW KADZEWICZOlsztyn, PL
635,04 PLN
BAXTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
7128 PLN
TDZ Technika dla zdrowia sp. z o.oWarszawa, PL
4212 PLN
PARAMEDICA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
3337,2 PLN
BJESKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPoznań, PL
4000 PLN
GE MEDICAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3726 PLN
MeDred Adam MaczugowskiWarszawa, PL
378 PLN
EMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOpacz Kolonia, PL
2209,68 PLN
Erbe Polska Sp. z o.oWarszawa, PL
4806 PLN
"DUTCHMED PL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL
5545,8 PLN
"DRÄGER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Warszawa, PL
25 269,84 PLN
SK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
153,36 PLN
SK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
164,16 PLN
SK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
153,36 PLN
SK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
613,44 PLN
SK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
153,36 PLN
SK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
153,36 PLN
SK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
153,36 PLN
SK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
153,36 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
447,12 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
149,04 PLN
KRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
2160 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
1490,4 PLN
KRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
1036,8 PLN
KRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
1036,8 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
596,16 PLN
KLAROMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSulejówek, PL
8635,68 PLN
KRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
972 PLN
KLAROMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSulejówek, PL
2052 PLN
JACEK ŻARCZYŃSKIChróścina, PL
2386,8 PLN
JACEK ŻARCZYŃSKIChróścina, PL
5054,4 PLN
JACEK ŻARCZYŃSKIChróścina, PL
6976,8 PLN
JACEK ŻARCZYŃSKIChróścina, PL
3448,4 PLN
JACEK ŻARCZYŃSKIChróścina, PL
1166,4 PLN
KRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
734,4 PLN
KRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
734,4 PLN
JACEK ŻARCZYŃSKIChróścina, PL
1166,4 PLN
JACEK ŻARCZYŃSKIChróścina, PL
939,6 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
469,8 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
313,2 PLN
"EUMED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3450,6 PLN
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
5819,6 PLN
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
37 114,44 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
1080 PLN
ELEKTROMECHANIKA SPRZĘTU MEDYCZNEGO "DAW-MED" SP.C.Olkusz, PL
2484 PLN
ELEKTROMECHANIKA SPRZĘTU MEDYCZNEGO "DAW-MED" SP.C.Olkusz, PL
2268 PLN
INFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
101 525,4 PLN
INFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
8353,8 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
1620 PLN
ENDOTRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8208 PLN
PIOTR NIEWIADOMYKRAKÓW, PL
22 032 PLN
'VARIMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
1620 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
864 PLN
UNITECHNIKA SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL
4060,8 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
378 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
105,84 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
952,56 PLN
IACOBUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
3078 PLN
MEDILAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
3218,4 PLN
IWONA RENZPoznań, PL
2052 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
324 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
108 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
2592 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
1512 PLN
Meden-Inmed Sp. z o.oKoszalin, PL
2808 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1296 PLN
KRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
432 PLN
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
2062,8 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
1512 PLN
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
801,36 PLN
ZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
4060,8 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
105,84 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
1080 PLN
ADAM MACZUGOWSKIWarszawa, PL
211,68 PLN
Bjeska Sp. z o.o, sp.kPoznań, PL
300 PLN
KRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
5054,4 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.