Remonty miejscowe dróg powiatowych Powiatu Głogowskiego masą bitumiczną na gorąco

Powiat Głogowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00346536
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00346536/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-31 10:21
Lokalizacja
Głogów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-be5c765a-f7f6-11ee-b016-82aaee56c84c
Identyfikator
6932130595
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00346536 z dnia 2024-05-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty miejscowe dróg powiatowych Powiatu Głogowskiego masą bitumiczną na gorąco

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Głogowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647216

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 21

1.5.2.) Miejscowość: Głogów

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rz@powiat.glogow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.glogow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat.glogow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty miejscowe dróg powiatowych Powiatu Głogowskiego masą bitumiczną na gorąco

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be5c765a-f7f6-11ee-b016-82aaee56c84c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00346536

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024924/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remonty miejscowe dróg powiatowych Powiatu Głogowskiego masą bitumiczną na gorąco

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00281714

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.272.04.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są remonty miejscowe dróg powiatowych Powiatu Głogowskiego masą bitumiczną na gorąco - powierzchnia ogólna ubytków 2100 m2.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają: Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami, w tym w szczególności Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, Ogólne Specyfikacje Techniczne .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, który stanowi, iż Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 430 000,00 zł.

W przedmiotowym postępowaniu złożone zostały dwie oferty. Oferta z najniższą ceną została odrzucona na podstawie art. 226 ust.1 pkt 5 ustawy Pzp. Cena drugiej oferty wynosi 719 288,01 zł, a zatem przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia o 289 288,01 zł.

Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia
2024-05-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane