Przeprowadzenie kontroli stanu technicznego obiektów użyteczności publicznej na terenie miasta Rybnika, z podziałem na 6 zadań
MIASTO RYBNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00346647
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-31 11:02
- Lokalizacja
- Rybnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6420010758
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inspekcji budowlanej
Wykonawcy
6 przyznanych
LESZEK PAPROTNYPszów, PL
26 400 PLNLESZEK PAPROTNYPszów, PL
26 400 PLNLESZEK PAPROTNYPszów, PL
28 650 PLNLESZEK PAPROTNYPszów, PL
58 800 PLNLESZEK PAPROTNYPszów, PL
40 293 PLNWOJCIECH PAWELARybnik, PL
355 200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.