Usługa stałego utrzymania w czystości pomieszczeń biurowych i pomocniczych w budynkach Delegatur Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wraz ze środkami czystości
URZĄD OCHRONY KONKURENCJI I KONSUMENTÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00346898
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-31 12:52
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5261009497
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątaniaUsługi czyszczenia okienUsługi sprzątania budynkówUsługi czyszczenia wyrobów włókienniczych
Wykonawcy
5 przyznanych
AX SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
70 848 PLNEWA GRZYBEKSkoczów, PL
75 900 PLNFRONTIDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
54 966,24 PLNFirma Usługowo-Sprzątająca „Czysty dom, firma, ogród” Ewa NapierałaŻnin, PL
72 324 PLNAX SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
70 848 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.