Odbudowa stawu do retencjonowania wody napełnianego wodami opadowymi i gruntowymi w miejscowości Goszczyn

Gmina Goszczyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00347122
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00347122/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-31 14:43
Lokalizacja
Goszczyn, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1240f8bd-02f7-11ef-b21f-3ab44b58c1d6
Identyfikator
7971904280
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00347122 z dnia 2024-05-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odbudowa stawu do retencjonowania wody napełnianego wodami opadowymi i gruntowymi w miejscowości Goszczyn

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Goszczyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223669

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bądkowska 1B

1.5.2.) Miejscowość: Goszczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-610

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@goszczyn.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goszczyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1240f8bd-02f7-11ef-b21f-3ab44b58c1d6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odbudowa stawu do retencjonowania wody napełnianego wodami opadowymi i gruntowymi w miejscowości Goszczyn

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1240f8bd-02f7-11ef-b21f-3ab44b58c1d6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00347122

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00278352/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Odbudowa stawu do retencjonowania wody napełnianego wodami opadowymi i gruntowymi w miejscowości Goszczyn

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00302268

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem inwestycji jest realizacja robót budowlanych, prowadzonych na działce nr ewid. 108 w miejscowości Goszczyn w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Odbudowa stawu do retencjonowania wody napełnianego wodami opadowymi i gruntowymi w miejscowości Goszczyn”. Na przedmiot zamówienia składa się wykonanie robót budowlanych w zakresie:
 zakłada się wykonanie odbudowy istniejącego stawu o czaszy w kształcie prostokąta o głębokości nie przekraczającej 3,0 m. Skarpy stawu zostaną wyprofilowane tak aby uzyskać nachylenie wynoszące 1:1,5.
 Czasza stawu będzie posiadała wymiary 55,75 x 18,25 m; 52,55 x 17,95 m, powierzchnia czaszy będzie wynosiła 998 m2.
 Minimalna odległość krawędzi czaszy stawu od granicy działki sąsiedniej nr ewid. 1104 wynosi 3,0 m, natomiast odległość krawędzi stawu od działek 107/1 i 109/1, stanowiących własność Gminy wynoszą 2,0 m.
 Urobek pochodzący z wykopu czaszy stawu zostanie w całości zagospodarowany na własnych działkach nr ew. 107/1, 108 i 109/1.
 Skarpy stawu w celu zachowania ich stabilności zostaną umocnione poprzez umocnienie ich stopy kiszką faszynową oraz skarp pasem szer. 2,0 m narzutem kamiennym w płotkach na podkładzie geowłókniny, powyżej obsiew mieszanką traw.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 229667,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 322764,30 PLN

2024-05-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane