„Modernizacja i przebudowa pomieszczeń oddziałów szpitala Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie” w zakresie Oddziału Rehabilitacji
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W HRUBIESZOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00347412
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00347412/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-03 08:53
- Lokalizacja
- Hrubieszów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a30bd77c-eb4f-11ee-b4e0-4ac387c144e3
- Identyfikator
- 9191517717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00347412 z dnia 2024-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja i przebudowa pomieszczeń oddziałów szpitala Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie” w zakresie Oddziału Rehabilitacji
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W HRUBIESZOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308376
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 11
1.5.2.) Miejscowość: Hrubieszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 5353207
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@spzozhrubieszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.spzozhrubieszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://spzozhrubieszow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja i przebudowa pomieszczeń oddziałów szpitala Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie” w zakresie Oddziału Rehabilitacji2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a30bd77c-eb4f-11ee-b4e0-4ac387c144e3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00347412
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00072671/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie robót budowlanych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Interreg NEXT Poland-Ukraine 2021-2027, projekt „Zdrowi i sprawni mieszkańcy powiatu hrubieszowskiego i rejonu łódzkiego „2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00260755
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 9/275/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Inwestycji pn.: „Modernizacja i przebudowa pomieszczeń oddziałów szpitala Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie” w zakresie Oddziału Rehabilitacji.
2. Zamawiający informuje, że dla przedmiotowej Inwestycji posiada pozwolenie na przebudowę.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) wykonanie sal chorych 5-o i 6-o łóżkowych w tym:
jedną salę 5-o osobową z pomieszczeniem higieniczno–sanitarnym , dostępną przez śluzę umywalkowo-fartuchową ,
1 salę 5-o osobową z pomieszczeniem higieniczno-sanitarnym,
1 salę 1-o osobową z pomieszczeniem higieniczno-sanitarnym,
1 toaletę dostosowaną dla osób niepełnosprawnych.
2) przebudowę węzłów sanitarnych ogólnodostępnych dla pozostałych pacjentów.
3) wykonanie niezbędnych pomieszczeń pomocniczych dla potrzeb oddziału takich jak: brudownik, pomieszczenie porządkowe, pomieszczenia na odpady medyczne, magazyny.
4) wykonanie dla personelu wszystkich niezbędnych pomieszczeń i ich dostosowanie do potrzeb specyfiki oddziału:
rozbiórkę części istniejących ścian działowych,
poszerzenie części otworów drzwiowych,
demontaż istniejącej stolarki wewnętrznej,
demontaż istniejącej warstwy wykończeniowej posadzki i montaż nowej,
montaż nowej stolarki wewnętrznej,
montaż nowych sufitów podwieszanych,
montaż elementów niezbędnej technologii medycznej,
montaż elementów systemu SSP i DSO
montaż systemu sieci strukturalnej
montaż instalacji przyzywowej
5) kompleksowe wykonanie nowych instalacji między innymi: wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, elektrycznej, centralnej wentylacji i pozostałych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania oddziału.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45432130-4 - Pokrywanie podłóg
45442100-8 - Roboty malarskie
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2495793,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2495793,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2495793,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JAROSŁAW JAGIEŁŁO FAR-DOM ; HOTEL JAGIEŁŁO
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 919 103 20 26
7.3.3) Ulica: GRABOWIECKA 20
7.3.4) Miejscowość: Hrtubieszów
7.3.5) Kod pocztowy: 22-500
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2495793,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 161 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |