„Budowa chodnika lewostronnego w pasie drogi wojewódzkiej nr 980 relacji Jurków - Biecz z lewostronną i prawostronną zatoką autobusową w m. Faściszowa - etap I”

GMINA ZAKLICZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00347537
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00347537/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-03 09:34
Lokalizacja
Zakliczyn, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-34ee2129-d55d-11ee-8305-7e4937eb936d
Identyfikator
8691013238
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK CEPIGAZakliczyn, PL · lot 0
1 944 630 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00347537 z dnia 2024-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa chodnika lewostronnego w pasie drogi wojewódzkiej nr 980
relacji Jurków - Biecz z lewostronną i prawostronną zatoką autobusową w m.
Faściszowa - etap I”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAKLICZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660967

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: RYNEK 32

1.5.2.) Miejscowość: Zakliczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-840

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zakliczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zakliczyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.zakliczyn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa chodnika lewostronnego w pasie drogi wojewódzkiej nr 980
relacji Jurków - Biecz z lewostronną i prawostronną zatoką autobusową w m.
Faściszowa - etap I”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34ee2129-d55d-11ee-8305-7e4937eb936d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00347537

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00002504/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 „Budowa chodnika lewostronnego w pasie drogi wojewódzkiej nr 980 relacji Jurków - Biecz z lewostronną i prawostronną zatoką autobusową w m. Faściszowa - etap I”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00221191

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UM-III.271.ZP.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane w zakresie wykonania zadania pn.: „Budowa chodnika lewostronnego w pasie drogi wojewódzkiej nr 980 relacji Jurków - Biecz z lewostronną i prawostronną zatoką autobusową w m. Faściszowa - etap I” w kw od 0+163,50 do km 1+250,00.
Długość projektowanego chodnika: 1 086,50 m.
Zakres robót obejmuje:
 Likwidacja lewostronnego rowu przydrożnego,
 Wykonanie kanalizacji deszczowej fi400 z studzienkami wodościekowymi z osadnikiem oraz studzienkami rewizyjnymi z wprowadzeniem wód do istniejącej kanalizacji deszczowej fi500PP,
 Zabudowę komory KR2 żelbetowej na wylocie z istniejącego przepustu fi800 żelbetowego.
 Wykonanie kanalizacji deszczowej fi400 z studzienkami wodościekowymi z osadnikiem oraz studzienkami rewizyjnymi. Kanał zakończony komorą żelbetową KR2. Z komory wody będą skierowane poprzez projektowany odcinek kanału żelbetowego fi1000 zakończonego murkiem czołowym (wylot WL1), do istniejącego rowu melioracyjnego,
 Likwidacja prawostronnego rowu przydrożnego,
 Odmulenie istniejącego przepustu żelbetowego fi800 zlokalizowanego pod drogą wojewódzką. Z regulacją istniejących kręgów żelbetowych fi800 (stabilizacją na betonie C16/20 gr. 20cm, w przypadku stwierdzenia, złego staniu technicznego istniejących kręgów żelbetowych przepustu należy je wymienić na nowe), wykonaniem umocnionego wlotu i zabudową komory KR1 na wylocie,
 Wykonanie chodnika lewostronnego o nawierzchni z kostki brukowej,
 Wykonanie lewostronnej zatoki autobusowej,
 Wykonanie przejścia dla pieszych z pasem kostki integracyjnej szerokości 50cm,
 Wykonanie prawostronnej zatoki autobusowej,
 Wykonanie prawostronnej rampy przystankowej,
 Wykonanie przejścia dla pieszych,
 Wykonanie zjazdów indywidualnych,
 Wykonanie ścieku przykrawężnikowego,
 Wykonanie poszerzenia istniejącej jezdni,
 Montaż barierek U11a,
 Montaż bariero-poręczy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ (zał. nr 8 do SWZ), dokumentacja, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiar robót stanowiące załączniki do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ” (załącznik nr 5, 6, 7, 8).
Wycenę należy sporządzić na podstawie powyższych dokumentów.
Przedmiary stanowiące załącznik do SWZ mają charakter pomocniczy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1944630,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2727211,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1944630,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jacek Cepiga Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna "ALEX"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8691647960

7.3.3) Ulica: Faściszowa 104

7.3.4) Miejscowość: Zakliczyn

7.3.5) Kod pocztowy: 32-840

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1944630,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane