Remont mostów w ciągu dróg powiatowych na terenie Powiatu Skierniewickiego

POWIAT SKIERNIEWICKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00347688
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00347688/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-03 10:21
Lokalizacja
Skierniewice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-50188951-129f-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
8361573483
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie mostów drogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00347688 z dnia 2024-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont mostów w ciągu dróg powiatowych na terenie Powiatu Skierniewickiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SKIERNIEWICKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147780

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Konstytucji 3 Maja 6

1.5.2.) Miejscowość: Skierniewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-skierniewice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat-skierniewice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatskierniewice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont mostów w ciągu dróg powiatowych na terenie Powiatu Skierniewickiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50188951-129f-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00347688

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00017271/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont mostów w ciągu dróg powiatowych Powiatu Skierniewickiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00324989

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OKR.272.5.2024.DS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont mostów w ciągu dróg powiatowych na terenie Powiatu Skierniewickiego.
Główny zakres prac na niżej wymienionych mostach polegać będzie na wykonaniu korpusu ochronnego wzmacniającego przyczółki mostów, skuwanie i piaskowanie skorodowanej powierzchni żelbetonowej, uzupełnienie ubytków oraz zabezpieczenie powierzchni masami PCC, remont płyt podporęczowych, montaż nowych bariero-poręczy zgodnych z obowiązującymi normami wraz z nowymi barierami drogowymi (energochłonnymi), wykonanie izolacji płyty mostów, wykonanie nakładek bitumicznych.
Do remontu inwestycyjnego przewidziane są następujące mosty: w miejscowości Wola Pękoszewska nr 1330E, w miejscowości Zglinna nr 1316E, w miejscowości Lnisno nr 1303E, w miejscowości Michowice nr 1317E, w miejscowości Gzów nr 5103E, w miejscowości Godzianów nr 5103E, w miejscowości Święte Nowaki nr 2935E, w miejscowości Słomków nr 1310E, w miejscowości Maków Zwierzyniec nr 1310E, w miejscowości Wola Makowska nr 1304E, w miejscowości Paplin 1330E, w miejscowości Mokra Lewa nr 5103E.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączonej dokumentacji projektowej.
Zamówienie współfinansowane jest w ramach Programu Inwestycji Strategicznych - Rządowego Funduszu Polski Ład.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert tj. 29.05.2024 r. godz. 10:00 wpłynęło pięć ofert.
Zamawiający przeznaczył na wykonanie zamówienia kwotę nie wyższą niż 1 800 000,00 zł brutto i taką informację opublikował na stronie prowadzonego postępowania. Wartość najkorzystniejszej oferty tj. 2 889 502,66 zł brutto przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W chwili obecnej Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie w oparciu o przepis art. 255 pkt 3 PZP.
2024-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane