Świadczenie usług odbioru i wywozu nieczystości stałych segregowanych oraz niesegregowanych z obiektów Policji woj. małopolskiego
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00347975
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-03 11:36
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6750005594
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi związane z odpadami
Wykonawcy
15 przyznanych
TRASZKAN S.F.Z. SROKA SPÓŁKA JAWNAZegartowice, PL
27 159,99 PLNMAREK STRZELECIwkowa, PL
88 910,79 PLNMAREK STRZELECIwkowa, PL
22 927,53 PLNPREZERO MAŁOPOLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
5194,37 PLNMAREK SZPILAWILCZYSKA 64, PL
5108,84 PLNECOPELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSŁOMNIKI, PL
32 911,92 PLNTRASZKAN S.F.Z. SROKA SPÓŁKA JAWNAZegartowice, PL
6743,35 PLNMIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKrynica-Zdrój, PL
9673,34 PLNPREZERO MAŁOPOLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
16 625,09 PLNFCC PODHALE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Targ, PL
21 461,76 PLNZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOświęcim, PL
64 390,72 PLNAGENCJA KOMUNALNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrzeszcze, PL
17 916,94 PLNPrzedsiębiorstwo Komunalne „KOMAX” Sp. z o.o.Kęty, PL
9140,04 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNO-BUDOWLANE "KOMBUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCiężkowice, PL
2760,48 PLNREMONDIS KRAKÓW SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
27 159,99 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.