Inwestycja w kulturę poprzez modernizację budynków Domów Kultury w Czersku i Rytlu, budowę muszli koncertowej i stworzenie nowoczesnej powierzchni wystawowej
GMINA CZERSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00347984
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00347984/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-03 11:39
- Lokalizacja
- Czersk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7f45aec5-1f37-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 5551908979
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00347984 z dnia 2024-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Inwestycja w kulturę poprzez modernizację budynków Domów Kultury w Czersku i Rytlu, budowę muszli koncertowej i stworzenie nowoczesnej powierzchni wystawowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERSK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351274
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 27
1.5.2.) Miejscowość: Czersk
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-650
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 523954810
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad_miejski@czersk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/czersk
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/czersk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Inwestycja w kulturę poprzez modernizację budynków Domów Kultury w Czersku i Rytlu, budowę muszli koncertowej i stworzenie nowoczesnej powierzchni wystawowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f45aec5-1f37-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00347984
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W toku realizacji umowy WZ.272.22.2022 z dnia 4 maja 2022 r. w oparciu o ustalenia protokołu konieczności z dnia 05.12.2023 r. na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a oraz pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. - Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.), a także na podstawie art. 630 paragraf 1 Kodeksu Cywilnego (t.j. - Dz. U. z 2023 r., poz. 1610 ze zm.) udziela się zamówienia z wolnej ręki.
Zamawiający udzielił zamówienia z wolnej ręki, ponieważ roboty budowlane objęte niniejszym zamówieniem mogły być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze oraz ze względu na wyjątkową sytuację niewynikającą z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, której nie mógł on przewidzieć, wymagane jest natychmiastowe wykonanie zamówienia, a nie można zachować terminów określonych dla innych trybów.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.272.1.62.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1991869,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje: „Inwestycja w kulturę poprzez modernizację budynków Domów Kultury w Czersku i Rytlu, budowę muszli koncertowej
i stworzenie nowoczesnej powierzchni wystawowej”, w tym:
a) dom Kultury w Czersku:
- zagospodarowanie terenu (palisady, kostka betonowa, gazony, schody, płytki chodnikowe, krawężniki uliczne),
- elementy drewniane sceny,
- elementy drewniane na holu,
- rozbiórka budynków gospodarczych,
- zabudowa holu,
- zadaszenie nad piwnicą,
- dodatkowa instalacja elektryczna,
- widownia sala widowiskowa,
- wyposażenie sal w zabudowę meblową,
- dostawa i montaż kurtyn, zasłon itd.,
- tablica pamiątkowa,
- instalacje multimedialne,
b) dom kultury w Rytlu:
- instalacje multimedialne,
- podjazd dla niepełnosprawnych,
- malowanie tylnej elewacji,
- dostawa i montaż rolet,
- dostawa i montaż kurtyn,
- wyposażenie sal w zabudowę meblową,
- dodatkowe instalacje elektryczne,
c) muszla koncertowa w Parku Borowiackim w Czersku:
- dodatkowe instalacje elektryczne,
d) sala wystawowa na dworcu kolejowym w Czersku:
- wykonanie odnowienia/renowacji jednej ze ścian wewnętrznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39100000-3 - Meble
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane i Handel Justyna Miesikowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5551792293
7.3.3) Ulica: ul. Ks. Zawadzińskiego
7.3.4) Miejscowość: Odry
7.3.5) Kod pocztowy: 89-651
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2450000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-02-29| 2024-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |