Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 11 w Płocku przy ul. Kochanowskiego 11 wraz z zagospodarowaniem wód opadowych i roztopowych (...).
GMINA - MIASTO PŁOCK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00348123
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00348123/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-03 12:11
- Lokalizacja
- Płock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5d57ee2b-f570-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
- Identyfikator
- 7743135712
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00348123 z dnia 2024-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 11 w Płocku przy ul. Kochanowskiego 11 wraz z zagospodarowaniem wód opadowych i roztopowych (...).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA - MIASTO PŁOCK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016086
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stary Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Płock
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@plock.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nowybip.plock.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9112271.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 11 w Płocku przy ul. Kochanowskiego 11 wraz z zagospodarowaniem wód opadowych i roztopowych (...).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d57ee2b-f570-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00348123
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00065041/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 11 w Płocku przy ul. Kochanowskiego 11 wraz z zagospodarowaniem wód opadowych i roztopowych .
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00275307
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.1.40.2024.AG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2916802,38 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót rozbiórkowych i budowlanych polegających na termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej nr 11 w Płocku przy ul. Kochanowskiego 11 wraz z zagospodarowaniem wód opadowych i roztopowych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej” – Etap II
Zakres obejmuje wykonanie w ww. obiekcie:
1) robót przygotowawczych terenu, w tym usunięcia i przesadzenia kolidujących z realizowaną inwestycją drzew i krzewów oraz zabezpieczenie drzew i krzewów przewidzianych do zachowania,
2) termomodernizacji budynku, wraz z wykonaniem przebudowy centralnego ogrzewania i modyfikacji części instalacyjnej w węźle cieplnym,
3) przebudowy instalacji kanalizacji deszczowej, zagospodarowania wód opadowych i roztopowych wraz z ich retencjonowaniem oraz wykonania drenażu opaskowego,
4) nasadzeń zastępczych drzew,
5) nowych nawierzchni i elementów małej architektury,
6) uporządkowania terenu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2748744,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3768035,63 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2748744,32 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budolano-Handlowe Staltim Pietrzak Wojciech
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7742275782
7.3.3) Ulica: Bielska 51/3 lok.89
7.3.4) Miejscowość: Płock
7.3.5) Kod pocztowy: 09-400
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Tekobud Sp. z o.o., Sp. k., z siedzibą ul. W. Zglenickiego 44B, 09-411 Płock – realizacja robót budowlanych w zakresie termomodernizacji budynku, modernizacji instalacji elektrycznej, zagospodarowania terenu, w tym przebudowa kanalizacji deszczowej wraz z drenażem i oświetlenia zewnętrznego.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2748744,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji1) rozpoczęcie realizacji Przedmiotu Umowy – od dnia zawarcia Umowy,
2) rozpoczęcie robót budowlanych – od dnia przekazania terenu budowy,
3) zakończenie robót budowlanych, potwierdzone wpisem do dziennika budowy kierownika budowy i przekazanie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji powykonawczej, sporządzonej według wzoru/wytycznych stanowiącego/ych
Załącznik nr 11 do Umowy wraz z geodezyjną inwentaryzacja powykonawczą i świadectwem charakterystyki energetycznej budynku – w ciągu 4 miesięcy od dnia zawarcia Umowy, z zastrzeżeniem, że roboty budowlane Obiektu będą:
a) prowadzone na zewnątrz – od dnia przekazania terenu budowy,
b) prowadzone wewnątrz – od dnia 17 czerwca 2024 roku do dnia 15 sierpnia 2024 roku,
c) całkowicie wstrzymane w okresie trwania egzaminów ósmoklasisty tj. w dniach 14-16 maja 2024 roku.
| 2024-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |