Montaż zestawu hydroforowego i instalacji p.poż. w budynku Urzędu Miejskiego Wrocławia w Sukiennicach 10 i 11
Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00348140
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00348140/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-03 12:13
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6f876454-ec1b-11ee-b4e0-4ac387c144e3
- Identyfikator
- 8971383551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00348140 z dnia 2024-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż zestawu hydroforowego i instalacji p.poż. w budynku Urzędu Miejskiego Wrocławia w Sukiennicach 10 i 11
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001094670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Nowy Targ
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-141
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp.dz@um.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wroclaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/umw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Montaż zestawu hydroforowego i instalacji p.poż. w budynku Urzędu Miejskiego Wrocławia w Sukiennicach 10 i 112.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f876454-ec1b-11ee-b4e0-4ac387c144e3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00348140
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044609/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Montaż zestawu hydroforowego i instalacji p.poż. w budynku UMW Wrocławia w Sukiennicach 10 i 11
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00269538
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/12/2024/WOU
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest montaż zestawu hydroforowego i instalacji przeciwpożarowej w obiekcie Urzędu Miejskiego Wrocławia przy Sukiennice 10 i 11 we Wrocławiu, w celu zapewnienia odpowiedniego (zgodnie obecnie obowiązującymi przepisami i normami) ciśnienia w instalacji p.poż. w tym hydrantów ww. budynku. W ramach zadania jest zamontowanie wg opracowanej dokumentacji projektowej wewnętrznej instalacji wodociągowej przeciwpożarowej, zestawu hydroforowego, wydzielenie pomieszczenia technicznego hydroforu w poziomie piwnicy, prace montażowe związane z wykonaniem instalacji elektrycznej oraz wykonanie prób wraz z rozruchem instalacji
4.5.3.) Główny kod CPV: 45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza uchylił się od podpisania umowy. Kolejny Wykonawca, do którego Zamawiający się zwrócił na podstawie art. art. 252 ust. 2 ustawy Pzp nie wyraził zgody na wybór jego oferty. Cena kolejnej, ostatniej oferty znacznie przewyższa kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia| 2024-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |