Remont nawierzchni ul. Armii Krajowej i ul. Wojskowej wraz ze skrzyżowaniem z ul. J. Piłsudskiego
MIASTO SIEDLCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00348288
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00348288/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-03 12:40
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f03e8080-fbbe-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 8212525409
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00348288 z dnia 2024-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni ul. Armii Krajowej i ul. Wojskowej wraz ze skrzyżowaniem
z ul. J. Piłsudskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SIEDLCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581765
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Skwer Niepodległości 2
1.5.2.) Miejscowość: Siedlce
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@um.siedlce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siedlce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miasto-siedlce.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont nawierzchni ul. Armii Krajowej i ul. Wojskowej wraz ze skrzyżowaniemz ul. J. Piłsudskiego
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f03e8080-fbbe-11ee-b016-82aaee56c84c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00348288
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013005/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Remont nawierzchni ul. Armii Krajowej i ul. Wojskowej wraz ze skrzyżowaniem z ul. J. Piłsudskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00288287
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: F.271.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.2. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na Remoncie nawierzchni
ul. Armii Krajowej i ul. Wojskowej wraz ze skrzyżowaniem z ul. J. Piłsudskiego.
Zakres robót:
1) Branża drogowa, w tym między innymi:
a) wygrodzenie części pasa drogowego i wprowadzenie czasowej organizacji ruchu,
b) przeprowadzenie frezowania nawierzchni w obrębie ulic Piłsudskiego i Armii Krajowej wraz z włączeniem do ul. Pułaskiego,
c) wykonanie wymiany krawężników betonowych na krawężniki granitowe o wymiarach 15x22-30x100, 15x30x100, 15x22x100cm wraz z wykonaniem ławy z betonu C8/10 o F=0,075,
d) wykonanie częściowej wymiany istniejącej podbudowy na podbudowę z betonu asfaltowego AC22P 50/70 w miejscach oznaczonych na zał.1 PZT,
e) ułożenie geokompozytu o wytrzymałości ok. 120kN/m na całym odcinku do remontu,
f) wykonanie nawierzchni z dwóch warstw betonu asfaltowego,
g) regulacja wysokościowa włazów studni w obrębie nawierzchni jezdni,
h) odtworzenie oznakowania poziomego i pionowego zgodnie z SOR,
i) doprowadzenie pasa drogowego do stanu pierwotnego i odbiór przez zarządcę drogi.
2) Branża sanitarna, w tym między innymi:
a) kanalizacja deszczowa wykonana z rur strukturalnych, dwuściennych PP ze ścianką
współwytłaczaną z kielichem i uszczelką. Rury strukturalne od wewnątrz gładkie na zewnątrz korugowane o średnicy wewnętrznej Æ600mm, SN-8. Rury PP,
b) kanał deszczowy w zakresie średnic Æ250-400mm projektuje się z rur PVC-U (SDR 34) SN-8 ze ścianką litą, jednorodną z kielichem i uszczelką o średnicy Æ400x11,7mm, Ø315x9,2mm, oraz z rur o podwyższonej wytrzymałości PVC SN-12 lite średnicy Æ250x8,1mm,
c) studnie na sieci wykonane z kręgów betonowych DN1500mm, DN1200mm, kręgi z felcem na uszczelki z betonu kl. min C35/45, wodoszczelności „W-8”, mrozoodporności F=150, nasiąkliwości do 5%, wskaźnik w/c ≤0,45. Betonowe elementy studni kanalizacyjnych,
d) wykonanie płyt pokrywowych z włazem żeliwnym klasy D400 EN 124: rama-żeliwo szare, wysokość 140mm, powierzchnia styku ramy z pokrywą obrobione mechanicznie, głębokość osadzenia pokrywy w ramie 50mm. Pokrywa z żeliwa szarego, wkładka amortyzująca wwalcowana w rowek (nie klejona), średnica pokrywy 680 mm,
e) przyłącza do wpustów deszczowych wykonane z rur PVC-U ze ścianką litą, jednorodną z kielichem i uszczelką o średnicy Ø200x5,9mm (SDR 34) SN-8 oraz z rur o podwyższonej wytrzymałości PVC SN-12 średnicy Æ200x6,5mm.
Szczegółowy zakres robót przedstawiony jest w dokumentacji projektowej (projekty techniczne i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót), będącej załącznikiem do specyfikacji warunków zamówienia - załącznik nr 5 do SWZ.
Okres gwarancji na roboty objęte zakresem zamówienia – 36 miesięcy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2644500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2644500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2644492,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Elektrotechniczny ZELTECH Stanisław Przesmycki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 821-001-07-82
7.3.3) Ulica: Brzeska 139
7.3.4) Miejscowość: Siedlce
7.3.5) Kod pocztowy: 08-110
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2644492,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |