Realizacji zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka dla dzieci z niepełnosprawnościami z terenu Powiatu Hrubieszowskiego w wieku od 0 do chwili rozpoczęcia nauki w szkole

Powiatowy Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00348483
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-06-03 13:21
Lokalizacja
Hrubieszów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9191812155
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

13 przyznanych

Fizjo – Care Janusz FranckowskiHrubieszów, PL
16 000 PLN
Barbara KuropatwaHrubieszów, PL
25 600 PLN
Ewelina HukowskaHrubieszów, PL
16 000 PLN
Gabinet Neurologopedyczny Kinga WawrusiewiczHrubieszów, PL
36 000 PLN
Gabinet Neurologopedyczny Kinga WawrusiewiczHrubieszów, PL
16 000 PLN
Beata Gołofit-HawrylukHrubieszów, PL
13 120 PLN
Beata Gołofit-HawrylukHrubieszów, PL
19 680 PLN
Fundacja Zakątek TerepautycznyHrubieszów, PL
36 000 PLN
Ewa KołodziejHrubieszów, PL
13 300 PLN
Edukacyjne Horyzonty Edyta TargońskaHrubieszów, PL
20 000 PLN
Katarzyna PotaczałoHrubieszów, PL
19 000 PLN
Katarzyna PotaczałoHrubieszów, PL
19 000 PLN
Fundacja Zakątek TerepautycznyHrubieszów, PL
20 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.