Wykonanie remontu instalacji elektrycznych w gminnych lokalach użytkowych oraz w innych obiektach, w tym na terenach zarządzanych przez ZMK w Białymstoku w tym zabytkowych oraz siedzibie ZMK.
Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00348570
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00348570/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-03 13:38
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-742920af-f66b-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 2030000218
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00348570 z dnia 2024-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu instalacji elektrycznych w gminnych lokalach użytkowych oraz w innych obiektach, w tym na terenach zarządzanych przez ZMK w Białymstoku w tym zabytkowych oraz siedzibie ZMK.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200241074
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. Józefa Bema 89/1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-370
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zmk.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zmk.bialystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zmk-bialystok.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu instalacji elektrycznych w gminnych lokalach użytkowych oraz w innych obiektach, w tym na terenach zarządzanych przez ZMK w Białymstoku w tym zabytkowych oraz siedzibie ZMK.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-742920af-f66b-11ee-b016-82aaee56c84c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00348570
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042379/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Remont instalacji elektrycznych w gminnych lokalach i pomieszczeniach użytkowych oraz na terenach zarządzanych przez ZMK.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00279597
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.KK.26.3.27.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 112269,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Wykonanie remontu instalacji elektrycznych w gminnych lokalach użytkowych oraz w innych obiektach, w tym na terenach zarządzanych przez Zarząd Mienia Komunalnego
w Białymstoku w tym zabytkowych oraz siedzibie Zarządu Mienia Komunalnego.
Wykaz czynności:
1) Roboty rozbiórkowe w zakresie robót instalacji elektrycznej. Utylizacja materiałów z rozbiórki,
2) Roboty instalacyjne w zakresie wykucia bruzd, ułożenia przewodów, zaprawienia bruzd,
3) Roboty instalacyjne w zakresie montażu osprzętu: puszek, łączników, gniazd wtykowych, opraw oświetleniowych, tablic licznikowych, tablic mieszkaniowych według schematu, tablic TT według schematu, osprzętu TT, TI,
4) Prace kontrolno-pomiarowe: wykonanie pomiarów instalacji, sporządzenie protokołów z pomiarów,
5) Prace kontrolno-pomiarowe ze sprawdzeniem instalacji i wystawieniem oświadczenia do PGE,
6) Prace naprawcze w zakresie instalacji elektrycznej wnętrzowej przed wystawieniem oświadczenia do PGE,
7) Roboty instalacyjne w zakresie wymiany urządzeń do ogrzewania pomieszczeń, podgrzewania wody, sprzętu agd,
8) Roboty instalacyjne w zakresie wymiany słupów i opraw oświetlenia terenu, wyszukiwania i usuwania awarii oświetlenia terenu,
9) Roboty instalacyjne w zakresie układania kabla ziemnego do oświetlenia terenu,
10) Roboty instalacyjne w zakresie montażu złącz kablowych i licznikowych,
11) Roboty instalacyjne w zakresie wymiany wyposażenia złącz kablowych i rozdzielczych,
12) Roboty instalacyjne w zakresie wymiany źródeł światła w oświetleniu terenu,
13) Roboty instalacyjne w zakresie wykonywania muf kablowych nn,
14) Roboty instalacyjne w zakresie wymiany instalacji domofonowej z wyposażeniem lub poszczególnych elementów wyposażenia,
15) Inne roboty budowlane zlecone przez Zamawiającego, których wykonanie jest konieczne dla zapewnienia prawidłowego wykonania w/w prac oraz prawidłowej eksploatacji lokali zgodnie
z przeznaczeniem.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), przedmiary oraz SPECYFIKACJE TECHNICZNE WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT stanowiące załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98158,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 133024,07 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98158,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EL RAF Rafał Rakowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 2910145972
7.3.4) Miejscowość: Obiedzino
7.3.5) Kod pocztowy: 18-500
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98158,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-208.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania przedmiotu umowy w terminie od dnia podpisania umowy do dnia 20.12.2024 r.Czas remontu jednego obiektu określony zostanie w protokole komisyjnego przekazania obiektu do remontu i liczony będzie od daty przekazania obiektu Wykonawcy. W przypadku remontu całego lokalu termin ten nie może być krótszy niż 30 dni. Wraz z protokołem komisyjnego przekazania obiektu do remontu Zamawiający przekaże Wykonawcy protokoły typowania robót. Dopuszcza się przekazanie protokołów typowania robót drogą elektroniczną.
| 2024-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |