Przygotowanie terenu pod budowę stanowiska badawczego – KD Barbara w Mikołowie
Główny Instytut Górnictwa - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00348798
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00348798/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-03 14:17
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-67ae47ec-edc1-11ee-b4e0-4ac387c144e3
- Identyfikator
- 6340126016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00348798 z dnia 2024-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przygotowanie terenu pod budowę stanowiska badawczego – KD Barbara w Mikołowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Główny Instytut Górnictwa - Państwowy Instytut Badawczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000023461
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Gwarków 1
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-166
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mwallenburg@gig.eu phachula@gig.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gig.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-67ae47ec-edc1-11ee-b4e0-4ac387c144e31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Instytut Badawczy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przygotowanie terenu pod budowę stanowiska badawczego – KD Barbara w Mikołowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67ae47ec-edc1-11ee-b4e0-4ac387c144e3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00348798
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Redukcja metanu z powietrza wentylacyjnego w procesie transformacji górnictwa węgla kamiennego” finansowany w ramach Funduszu Badawczego dla Węgla i Stali na podstawie Porozumienia grantowego nr: 101112618 — ProVAM2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00267331
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZ/5940/PH/24/KD1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 125278,07 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
0. Opracowanie projektu i uzgodnienie dokumentacji w zakresie wykonywanych prac z właściwym terytorialnie organem administracji architektoniczno-budowlanej lub Urzędem Górniczym oraz sporządzenie projektu organizacji robót wraz z technologią do zatwierdzenia przez Kierownika Ruchu Zakładu Kopalni Doświadczalnej Barbara GIG-PIB
1. Niwelacja terenu w stanie istniejącym
2. Korytowanie pod nowe warstwy podbudowy
3. Wykonanie podbudowy dolomitowej zagęszczonej do stopnia Is nie mniej niż 0,97
4. Wykonanie podsypki piaskowej gr. min.10 cm
5. Ułożenie za pomocą dźwigu lub HDSa płyt drogowych (nowych) dwuwarstwowo (krzyżowo) o minimalnych wymiarach 300 x 150 x 15 [cm]
6. Zasypanie szczelin pomiędzy płytami piaskiem
7. Dostawa i montaż kontenera socjalnego o wymiarach nie mniejszych niż szerokość zewnętrzna 2400 [mm], długość zewnętrzna 6000 [mm], wysokość zewnętrzna 2800 [mm], wysokość wewnętrzna 2500 [mm], Kolor: RAL 9006, obciążenie użytkowe podłogi nie mniejsze niż 350 kg/m2, współczynnik przenikalności cieplnej podłogi Uc= 0,37 [W. m-2 .K-1], wykończenie podłogi wykładziną PCV gr. nie mniejszej niż 2 mm, obciążenie użytkowe stropodachu 150 kg/m2, współczynnik przenikalności cieplnej stropodachu Uc= 0,44 [W. m-2 .K-1],
ŚCIANY ZEWNĘTRZNE – wykonane z płyt warstwowych (blacha gładka) w systemie „sandwich”, współczynnik przenikalności cieplnej ściany z izolacją:Uc= 0,39 [W. m-2 .K-1],drzwi stalowe, izolowane, bezprogowe, kolor biały, z zamkiem z wkładką patentową 1000x2000 [mm] szt. 1, Oprawy oświetleniowe natynkowe LED 2 szt., Gniazdo siłowe 32A: 1 szt, Gniazdo pojedyncze 2 szt. wentylacja grawitacyjna - kratka wentylacyjna O100 osadzona w ścianie szt. 2,
8. Wykonanie korytowania pod drogę pomiędzy budynkiem wentylatorów a nowopowstałym terenem utwardzonym z płyt drogowych o szerokości nie mniejszej niż 3,0 m
9. Wykonanie podbudowy drogi z kruszywa dolomitowego frakcji 0-63 mm zagęszczonej mechanicznie (dotyczy pkt. 8)
10. Wykonanie warstwy górnej drogi z kruszywa drobnego zagęszczonej mechanicznie (dotyczy pkt. 8)
11. Korytowanie drogi dojazdowej od bramy wjazdowej na teren wentylatorów do nowopowstałego utwardzonego terenu z płyt drogowych (szerokość nie mniejsza niż 4 m)
12. Wykonanie podbudowy z przekruszu betonowego zagęszczonego mechanicznie szerokości nie mniejszej niż 4 m (dotyczy pkt. 11)
13. Wykonanie warstwy wierzchniej drogi dojazdowej z wysiewki pohutniczej szerokości nie mniejszej niż 4 m (dotyczy pkt. 11)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 149228,96 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 487010,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 170943,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Blaut-Kop Joachim Blaut
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 2220886343
7.3.3) Ulica: PCK 291
7.3.4) Miejscowość: Mysłowice
7.3.5) Kod pocztowy: 41-409
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 170943,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |