Modernizacja Wąbrzeskiego Domu Kultury.
Gmina Miasto Wąbrzeźno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00348821
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00348821/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-03 14:22
- Lokalizacja
- Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3f8b5cb7-f66d-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
- Identyfikator
- 8781794185
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00348821 z dnia 2024-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Wąbrzeskiego Domu Kultury.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Wąbrzeźno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118780
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wolności 18
1.5.2.) Miejscowość: Wąbrzeźno
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-200
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 56 6884500
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wabrzezno.com, zp@wabrzezno.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wabrzezno.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/9070301.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Wąbrzeskiego Domu Kultury.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f8b5cb7-f66d-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00348821
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050187/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja Wąbrzeskiego Domu Kultury.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00281908
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 6138250,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I zamówienia - Roboty budowlane polegające ma modernizacji Wąbrzeskiego Domu KulturyZakres prac obejmuje w szczególności:
− oczyszczenie i przygotowanie placu budowy;
− prace rozbiórkowe;
− wykonanie nowych schodów na sali widowiskowej wraz z okładzinami;
− wykonanie okładzin ściennych i sufitowych z paneli akustycznych, z wełny skalnej zabezpieczonej tkaniną z włókniny szklanej, parkietu;
− wymiana stolarki okiennej i drzwiowej;
− przebudowa wewnętrznej instalacji elektrycznej, oświetleniowej i teletechnicznej;
− wykonanie instalacji c.o. i klimatyzacji na Sali widowiskowej;
− wykonanie nowych okładzin na schodach zewnętrznych wraz z balustradami;
− wykonanie portalu nad wejściem głównym z elementów stalowych wraz z fundamentami;
− montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 40,04 KWp;
− montaż platformy schodowej zewnętrznej na schodach wejściowych w budynku;
− wykonanie elewacji budynku wraz z okładzinami;
− modernizacja pomieszczenia realizatorskiego oraz technicznego;
− uporządkowanie placu budowy.
Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w:
- projekcie architektoniczno – budowlanym,
- projektach technicznych,
- specyfikacjach technicznych,
- przedmiarach
- zwanych dalej szczegółowym opisem zamówienia ( OPZ) dla Części I zamówienia oraz w projekcie umowy dla Części I zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 8 a do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45232460-4 - Roboty sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 2279193,21 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II zamówienia - wyposażenie sali widowiskowej Wąbrzeskiego Domu Kultury w urządzenia realizatorskie, sceniczne i multimedialne.Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
− prace rozbiórkowe;
− wykonanie elektroakustyki wraz z systemem nagłośnienia frontowego, systemu nagło-śnienia monitorowego, systemu cyfrowej konsolety fonicznej, systemu mikrofonów bezprzewodowych, mikrofony przewodowe, odtwarzacze, okablowanie, akcesoria.
− demontaż istniejącego oraz wykonanie nowego systemu mechaniki scenicznej;
− demontaż istniejącego oraz wykonanie nowego systemu oświetlenia scenicznego wraz z system sterowania oświetleniem ogólnym Sali widowiskowej;
− wykonanie systemu multimedialnego tj. systemu nagłośnieniowego wraz z projekto-rem multimedialnym;
− uporządkowanie placu budowy.
Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w:
- projekcie architektoniczno – budowlanym,
- projektach technicznych,
- specyfikacjach technicznych,
- przedmiarach
- zwanych dalej szczegółowym opisem zamówienia ( OPZ) dla Części II zamówienia oraz w projekcie umowy dla Części II zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 8 b do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31527260-6 - Systemy oświetleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
51310000-8 - Usługi instalowania urządzeń telewizyjnych, radiowych, dźwiękowych i wideo
4.5.5.) Wartość części: 3232338,51 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III zamówienia - Dostawa oraz montaż foteli i wykładziny w sali widowiskowej Wąbrzeskiego Domu Kultury.Przedmiot zamówienia obejmuje:
- dostawę i montaż 362 foteli;
- dostawę i montaż 524,58 m2 wykładziny.
Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w:
- projekcie architektoniczno – budowlanym,
- projektach technicznych,
- specyfikacjach technicznych,
- przedmiarach
- zwanych dalej szczegółowym opisem zamówienia ( OPZ) dla Części III zamówienia oraz w projekcie umowy dla Części III zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 8 c do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39111200-5 - Siedziska teatralne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
4.5.5.) Wartość części: 626718,40 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
art. 255 pkt. 3 Pzp - cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty oraz art. 310 Pzp - zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu - w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym albo partnerstwa innowacyjnego.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3882918,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7422514,00 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
art. 255 pkt. 3 Pzp - cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty oraz art. 310 Pzp - zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu - w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym albo partnerstwa innowacyjnego.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 955345,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4707147,27 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
art. 255 pkt. 3 Pzp - cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty oraz art. 310 Pzp - zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu - w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym albo partnerstwa innowacyjnego.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 881049,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1145411,67 PLN
| 2024-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |