SVA/U/4620-41/2024 Docieplenie budynku magazynowo - warsztatowego nr 3 i 25 na terenie JW w Warszawie przy ul. Nieświeskiej 54/56.
AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00348934
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00348934/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-03 14:44
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7d1d4f0e-0d1d-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
- Identyfikator
- 7010303102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00348934 z dnia 2024-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SVA/U/4620-41/2024 Docieplenie budynku magazynowo - warsztatowego nr 3 i 25 na terenie JW w Warszawie przy ul. Nieświeskiej 54/56.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.amwsinevia.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SVA/U/4620-41/2024 Docieplenie budynku magazynowo - warsztatowego nr 3 i 25 na terenie JW w Warszawie przy ul. Nieświeskiej 54/56.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d1d4f0e-0d1d-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00348934
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00317856
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SVA/U/4620-41/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2836147,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-remontowych związanych z dociepleniem budynku magazynowo - warsztatowego nr 3 oraz przylegającego budynku nr 25 na terenie kompleksu wojskowego
w m. Warszawa przy ul. Nieświeskiej, w następującym zakresie:
1) Docieplenie ścian fundamentowych, elewacji:
a) odkopanie ścian fundamentowych (ściana płd.-wsch. oraz miejsca po rozbiórkach ramp i schodów);
b) oczyszczenie powierzchni ścian fundamentowych;
c) wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych;
d) docieplenie ścian fundamentowych płytami styropianowymi typu XPS;
e) przygotowanie starego podłoża pod docieplenie metodą lekką mokrą;
f) docieplenie ścian elewacji płytami styropianowymi o grubości 15 cm (bud. nr 3);
g) docieplenie ścian elewacji płytami z wełny mineralnej o grubości 15 cm
(bud. nr 25);
h) wykonanie wykończenia elewacji tynkiem cienkowarstwowym akrylowym
(bud. nr 3);
i) wykonanie wykończenia elewacji tynkiem cienkowarstwowym silikonowym (bud. nr 25);
j) wymiana stolarki okiennej (8 szt.) oraz stolarki drzwiowej (8 szt. bud nr 3 oraz 1 szt. bud. nr 25);
k) demontaż istniejących krat;
l) renowacja istniejących bram garażowych (8 szt.);
m) demontaż starej (z płyt chodnikowych) i montaż nowej odbojówki z kostki brukowej (ściana płd.-wsch. oraz częściowo płd. -zach.);
n) remont kapitalny ramp i schodów o konstrukcji betonowej i montaż nowej o konstrukcji żelbetowej;
o) obróbki okien z blachy ocynkowanej powlekanej;
p) wymiana obróbek blacharskich z blachy ocynkowanej powlekanej;
q) demontaż zadaszeń żelbetowych nad rampami i schodami i montaż nowych o lekkiej konstrukcji;
r) wymiana drabiny wyłazowej;
s) montaż balustrad, lamp, tablicy z numerem budynku.
2) Docieplenie stropodachu:
a) przemurowanie i podniesienie istniejących kominów;
b) podniesienie i podmurowanie żelbetowej płyty stropodachu maszynowni;
c) podmurowanie i podniesienie murków ogniowych oraz podstaw pod wentylatory i wywietrzaki;
d) docieplenie stropodachu styropapą jednostronnie laminowaną;
e) pokrycie stropodachu papą termozgrzewalną (podkładową i nawierzchniową);
f) wymiana obróbek blacharskich z blachy ocynkowanej powlekanej; (kominy, rynny, rur spustowe, murki ogniowe, wentylatory).
3) Instalacja odgromowa:
a) montaż zwodów pionowych na ścianach;
b) montaż złączy do rynny okapowej na dachu w instalacji uziemiającej i odgromowej;
c) montaż złączy kontrolnych w instalacji uziemiającej i odgromowej;
d) montaż przewodów odprowadzających instalacji odgromowej na ścianie z cegły budynku;
e) wykonanie pomiarów instalacji odgromowej (protokół z badań).
4) Pozostałe:
a) wywóz materiału z rozbiórki;
b) utylizacja odpadów budowlanych;
c) wywóz i sprzedaż złomu.
2. Szczegółowy zakres rzeczowy zamówienia określa Dokumentacja (dokumentacja techniczna, STWiORB oraz przedmiary robót) stanowiące załącznik nr 9 do SWZ.
Dokumentem wiodącym w przypadku rozbieżności są przedmiary robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262690-4 - Remont starych budynków
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 27.05.2024 r. do godziny 10:30 nie wpłynęła żadna oferta.| 2024-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |