Budowa/modernizacja placów zabaw – 3 części: 1. Modernizacja Placu Zabaw przy PM nr 13. 2. Przepis na udaną zabawę, na terenie SP nr 2. 3. Strefa malucha na skwerze przy ul. Długosza.
Gmina Miasto Pruszków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00349023
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00349023/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-03 15:11
- Lokalizacja
- Pruszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f85e31d-13f4-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5342406015
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00349023 z dnia 2024-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa/modernizacja placów zabaw – 3 części:
1. Modernizacja Placu Zabaw przy PM nr 13.
2. Przepis na udaną zabawę, na terenie SP nr 2.
3. Strefa malucha na skwerze przy ul. Długosza.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Pruszków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015834660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: J.I. Kraszewskiego 14/16
1.5.2.) Miejscowość: Pruszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@miasto.pruszkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pruszkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gm_pruszkow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa/modernizacja placów zabaw – 3 części:1. Modernizacja Placu Zabaw przy PM nr 13.
2. Przepis na udaną zabawę, na terenie SP nr 2.
3. Strefa malucha na skwerze przy ul. Długosza.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f85e31d-13f4-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00349023
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00280991
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WSR.271.34.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 284682,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1.„Modernizacja Placu Zabaw dla najmłodszych Pruszkowiaków przy Przedszkolu Miejskim nr 13”
1. Montaż nowych urządzeń zabawowych i dfa zgodnie z obowiązującymi normami (PN-EN 1176:2017),
2. demontaż/relokacja wskazanych w projekcie urządzeń zabawowych,
3. wykonanie nawierzchni bezpiecznej poliuretanowej pod urządzenia 83,57 m2,
4. powiększenie istniejącego ogródka ekologicznego,
5. wykonanie nawierzchni bezpiecznej poliuretanowej pod budowę mini boiska sportowego 96,00 m2,
6. wyrównanie terenu po robotach ziemnych i montażowych,
7. uprzątnięcie terenu po robotach ziemnych i montażowych.
Szczegółowy zakres robót będących przedmiotem zamówienia dla części nr 1 określa:
- załączony projekt oraz przedmiar robót – dokumentacja techniczna – załącznik nr 8 do SWZ,
- projektowane postanowienia umowy (wzór umowy) – załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 97560,97 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Przepis na udaną zabawę, na terenie Szkoły Podstawowej nr 2”1. Montaż nowych urządzeń naukowo badawczych,
2. Montaż elementów małej architektury,
3. wyrównanie terenu z nawiezieniem ziemi żyznej i wykonaniem trawnika w miejscu prowadzonych robót,
4. uprzątnięcie terenu po robotach ziemnych i montażowych.
Szczegółowy zakres robót będących przedmiotem zamówienia dla części nr 2 określa:
- załączony projekt oraz przedmiar robót – dokumentacja techniczna – załącznik nr 8 do SWZ,
- projektowane postanowienia umowy (wzór umowy) – załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 89105,64 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3.„Strefa malucha na skwerze przy ul. Długosza”
1. Montaż nowych urządzeń zabawowych,
2. wykonanie nawierzchni bezpiecznej piaskowej pod urządzenia,
3. demontaż/relokacja wskazanych w projekcie urządzeń zabawowych,
4. konserwacja, naprawa istniejących urządzeń zabawowych,
5. wyrównanie terenu z nawiezieniem ziemi żyznej i wykonaniem trawnika w miejscu prowadzonych robót,
6. uprzątnięcie terenu po robotach ziemnych i montażowych.
Szczegółowy zakres robót będących przedmiotem zamówienia dla części nr 3 określa:
- załączony projekt oraz przedmiar robót – dokumentacja techniczna – załącznik nr 8 do SWZ,
- projektowane postanowienia umowy (wzór umowy) – załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.5.) Wartość części: 97560,97 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, na część 1 (Modernizacja Placu Zabaw dla najmłodszych
Pruszkowiaków przy Przedszkolu Miejskim nr 13) w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, wpłynęły 3
oferty. Ceny złożonych ofert przewyższają kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie poszczególnych części
zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia w części 1.
Mając na względzie powyższe okoliczności, unieważnienie postępowania jest zasadne i konieczne.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 113314,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 135000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 113314,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INTERTROG s.c.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6871958301
7.3.4) Miejscowość: Sanok
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 113314,89 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 80828,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 112669,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 80828,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RreeKids s.c.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9151766609
7.3.4) Miejscowość: Zawonia
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 80828,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni
| 2024-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |