RDW w Parczewie: Remont mostu drogowego przez rzekę Minina w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 809 w m. Rudka Gołębska.
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00349219
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00349219/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-04 07:41
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cb2662aa-f732-11ee-8d01-6607a228ef1b
- Identyfikator
- 7122904545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00349219 z dnia 2024-06-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
RDW w Parczewie: Remont mostu drogowego przez rzekę Minina w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 809 w m. Rudka Gołębska.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-262
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.parczew.dzp@zdw.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdw-lublin.logintrade.net/zapytania_email,162177,67c9e91f0d453a637d2da1244954e989.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Samorządowa Jednostka Organizacyjna Województwa Lubelskiego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administrowanie Drogami Wojewódzkimi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
RDW w Parczewie: Remont mostu drogowego przez rzekę Minina w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 809 w m. Rudka Gołębska.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb2662aa-f732-11ee-8d01-6607a228ef1b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00349219
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00069572/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 "RDW w Parczewie Remont mostu drogowego przez rzekę Minina w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 809 w m. Rudka Gołębska"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00279785
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: R5.ST.371.4.2024.el.k
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 780205,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Remont mostu drogowego przez rzekę Minina w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 809 w m. Rudka Gołębska.
Klasyfikacja robót wg CPV:
45221111-3 Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych;
45200000-9 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej;
45220000-5 Roboty inżynieryjne i budowlane;
45221000-2 Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej;
45221100-3 Roboty budowlane w zakresie budowy mostów;
45221119-9 Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów.
Stan obiektu będzie spełniał wymagania techniczno-użytkowe, jakie są wymagane dla obiektów w ciągu dróg wojewódzkich.
Dane podstawowe mostu:
- długość całkowita płyty pomostu - 11,54 m
- długość mostu - 16,64 m
- ilość przęseł - 1
- rozpiętość przęsła - 11,00 m
- światło mostu - 10,60 m
- szerokość całkowita ustroju niosącego - 8,35 m
- szerokość w świetle między poręczami - 7,81 m
- szerokość jezdni na moście - 6,00 m
- nośność obiektu - 30 t
Zakres robót obejmuje remont mostu drogowego przez rzekę Minina w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 809 w m. Rudka Gołębska, w km 23+688, w szczególności poprzez:
- Wykonanie robót rozbiórkowych i przygotowawczych,
- Wykonanie remontu ustroju nośnego,
- Wykonanie remontu podpór,
- Odtworzenie konstrukcji drogi,
- Montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego,
- Wykonanie robót wykończeniowych.
Szczegółowy zakres robót ujęty jest w projekcie wykonawczym, projekcie stałej organizacji ruchu, projekcie czasowej organizacji ruchu, Szczegółowej Specyfikacji Technicznej oraz w przedmiarze robót stanowiącym część pomocniczą określenia ilości robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45221000-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej
45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów
45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 982689,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1637227,97 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 982689,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mosty Zamość Tomasz Czyż
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9222216722
7.3.4) Miejscowość: Sitaniec 123b
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 982689,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2024-06-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |