Przyłącze wodociągowe do budynku ul. Włókiennicza 1

Łódzki Zakład Usług Komunalnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00349413
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00349413/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-04 08:50
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3fb92453-fca7-11ee-b81b-aebd110f5279
Identyfikator
7272666610
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

MMK-INŻ. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
110 700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00349413 z dnia 2024-06-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przyłącze wodociągowe do budynku ul. Włókiennicza 1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Łódzki Zakład Usług Komunalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100124868

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowe Sady 19

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 94-102

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 42 27-23-450

1.5.8.) Numer faksu: (+48) 42 27-23-451

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zaklad@lzuk.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lzuk.lodz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3fb92453-fca7-11ee-b81b-aebd110f5279

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przyłącze wodociągowe do budynku ul. Włókiennicza 1

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3fb92453-fca7-11ee-b81b-aebd110f5279

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00349413

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024897/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przyłącze wodociągowe do budynku A ul. Włókiennicza 1

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00289548

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1.1.4/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nowoprojektowanego przyłącza wodociągowego o średnicy Fi 75x6,8
PE100 SDR11, oraz włączenie go w istniejącą sieć Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. ul. Wierzbowa 52, 90-133
Łódź.
Zakres prac obejmuje odcinek instalacji : od wodociągu PE 160-TS zlokalizowanego w ulicy (wraz z włączeniem w sieć
wodociągową, węzeł W1, rys. 057-PW-IS-PWK-02.1) do elementu Nr 7 wg rysunku 057-PW-IS-PWK-04 włącznie, wraz z
dokonaniem czynności włączenia w istniejącą sieć ZWiK Sp. z o.o. Wykonywane przyłącze należy czasowo zaślepić.
Dla wykonania powyższych robót budowlanych branży instalacyjnej, zlokalizowanych w pasie drogowym ul. Włókienniczej w Łodzi konieczne jest ograniczenie ruchu pojazdów i pieszych. Wobec tego, Wykonawca przed zawarciem umowy będzie
obowiązany określić kiedy wykonywać będzie roboty budowlane branży instalacyjnej i przygotować oraz dokonać uzgodnień
i zatwierdzić projekt czasowej organizacji ruchu, oraz zająć pas drogowy, na czas prowadzenia w nim prac. Zarządzającym
drogą jest: Zarząd Dróg i Transportu, ul. Tuwima 36, Łódź.
Robotami uzupełniającymi wykonanie przyłącza i włączenia posesji do sieci miejskiej jest wykonanie instalacji
wodociągowej pomiędzy budynkiem A (pomieszczenie wodomierza) i budynkiem B z wprowadzeniem wody do budynku
przepustem przez ścianę fundamentu i zakończenie przyłącza dodatkowym zaworem. Roboty na terenie wewnętrznym
remontowanego obiektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86100 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 110700 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 110700 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MMK-INŻ. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366790576

7.3.3) Ulica: ul. Piotrkowska 173 lokal 110

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 90-447

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110700 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-07-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-06-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane