„Budowa schodów zewnętrznych i przebudowa części budynku Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Osowcu”
Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Osowcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00453543
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00453543/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-12 08:57
- Lokalizacja
- Osowiec, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6b2dbad5-05ce-42b9-8e2d-a21e15149729
- Identyfikator
- 7231484993
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00453543 z dnia 2024-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa schodów zewnętrznych i przebudowa części budynku Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II
w Osowcu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Osowcu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001129291
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: -
1.5.2.) Miejscowość: Osowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-300
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 862714265
1.5.8.) Numer faksu: -
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp.osowiec@ugzambrow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sposowiec.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platforma zakupowa.pl/pn/zambrow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa schodów zewnętrznych i przebudowa części budynku Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła IIw Osowcu”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b2dbad5-05ce-42b9-8e2d-a21e15149729
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453543
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00431458
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP.Os,3410-2/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 280000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z dostosowaniem pomieszczeń oddziału przedszkolnego do wymagań przepisów przeciwpożarowych. Nazwa inwestycji: „Budowa schodów zewnętrznych i przebudowa części budynku Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Osowcu”
w Gminie Zambrów”.
2. Zakres robót obejmuje: przebudowę części budynku szkoły oraz budowę schodów zewnętrznych w celu dostosowania części obiektu zajmowanego przez oddział przedszkolny do wymagań przepisów przeciwpożarowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przeznaczył na wykonie postępowania mniejsze środki finansowe.Oferta przekracza znacznie zabezpieczone środki.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 417,000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 417,00 PLN
| 2024-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |