Wsparcie psychologa w punktach informacyjnych w Centrach Integracji Cudzoziemców

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00349627
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-06-04 09:52
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7781354899
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

Wykonawcy

3 przyznane

Fundacja CooperacjaLeszno, PL
38 880 PLN
Fundacja CooperacjaLeszno, PL
43 200 PLN
Fundacja CooperacjaLeszno, PL
43 200 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.