„Bieżące kompleksowe utrzymywanie w należytej czystości i stanie higieniczno- sanitarnym Pływalni „Start” przy ul. Startowej 36 oraz Pływalni Panorama przy ul. Marii Konopnickiej 5 w Bielsku-Białej”
BIELSKO-BIALSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00350299
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-04 12:09
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9372686990
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątaniaUsługi sprzątania budynkówUsługi czyszczenia okienUsługi sprzątania biurUsługi w zakresie odkażania urządzeńUsługi dezynfekcji i dezynsekcji budynkówUsługi zbierania śmieciUsługi sprzątania parkingówUsługi gromadzenia stałych odpadów miejskich
Wykonawcy
2 przyznane
ROBERT KORBABielsko-Biała, PL
82 950 PLNROBERT KORBABielsko-Biała, PL
82 950 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.