Remont klatki schodowej oraz usuniecie usterek po przeglądach w budynku administracyjnym, malowanie klatki schodowej, pokoju, wymiana płytek na schodach - Baza Ruszelczyce
PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00350432
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00350432/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-04 12:35
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ff8d204c-1343-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 8132937794
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00350432 z dnia 2024-06-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont klatki schodowej oraz usuniecie usterek po przeglądach w budynku administracyjnym, malowanie klatki schodowej, pokoju, wymiana płytek na schodach - Baza Ruszelczyce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690587670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 19A
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-105
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzdw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pzdw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ff8d204c-1343-11ef-9381-e6cc5d6d04e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zamawiający jest jednostką organizacyjną wykonującą zadania w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg, na podstawie ustawy o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont klatki schodowej oraz usuniecie usterek po przeglądach w budynku administracyjnym, malowanie klatki schodowej, pokoju, wymiana płytek na schodach - Baza Ruszelczyce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff8d204c-1343-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00350432
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050452/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Docieplenie klatki schodowej oraz usunięcie usterek po przeglądach w budynku administracyjnym, malowanie klatki schodowej, pokoju, wymiana płytek na schodach - BM Ruszelczyce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00327146
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZDW/WZP/243/WA/45/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pełna nazwa zamówienia:
„Remont klatki schodowej oraz usuniecie usterek po przeglądach w budynku administracyjnym, malowanie klatki schodowej, pokoju, wymiana płytek na schodach - Baza Ruszelczyce”.
W/w nazwy należy używać na każdym etapie prowadzonego postępowania.
Z uwagi na możliwość wpisania ograniczonej liczby znaków w platformie e-zamówienia nazwa zamówienia może się różnić od nazwy użytej w innych dokumentach postępowania.
Przedmiotem zamówienia jest:
- Malowanie pomieszczeń biurowych i socjalnych w budynku administracyjnym na Bazie Materiałowej w Ruszelczycach zgodnie z pozycjami kosztorysu ofertowego.
- Remont klatki schodowej w budynku administracyjnym na Bazie Materiałowej
w Ruszelczycach zgodnie z pozycjami kosztorysu ofertowego.
- Remont klatki schodowej zewnętrznej w budynku administracyjnym zgodnie z pozycjami kosztorysu ofertowego.
Materiały użyte do realizacji zadania powinny posiadać aktualny atest PZH, kartę
charakterystyki wyrobu oraz kartę charakterystyki niebezpiecznej substancji chemicznej.
Wierzchnia farba zastosowana do malowania elewacji powinna być w kolorze zbliżonym do występującego aktualnie na elementach przeznaczonych do malowania.
Wymagania w odniesieniu do realizacji zamówienia zawiera: Opis przedmiotu zamówienia oraz kosztorys ofertowy stanowiące Załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442100-8 - Roboty malarskie
45262690-4 - Remont starych budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający – Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie informuje, że przedmiotowe postępowanie, prowadzone w trybie podstawowym z możliwością negocjacji zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych - nie złożono żadnej oferty.| 2024-06-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |