Zorganizowanie i przeprowadzenie specjalistycznych szkoleń informatycznych z podziałem na 13 części dla pracowników Centrum Informatyki w Opolu.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Wałbrzychu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00350453
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-06-04 12:39
Lokalizacja
Wałbrzych, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5213017228
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenia specjalistycznego

Wykonawcy

8 przyznanych

STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
5100 PLN
INVELION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMyszków, PL
4000 PLN
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
5400 PLN
KAMIL KOWALCZYKRadom, PL
3600 PLN
INVELION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMyszków, PL
8000 PLN
ADRIAN FLAKMysłów, PL
8400 PLN
TECHELF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
7760 PLN
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
18 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.