UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY ZEMBRZYCE

Inter-Broker sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00350760
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-06-04 13:39
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8791013031
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ubezpieczenioweUsługi ubezpieczenia od ogniaUsługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utratyUsługi ubezpieczenia od skutków żywiołówUsługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnejUsługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznychUsługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadkówUsługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej

Wykonawcy

3 przyznane

Balcia Insurance SE z siedzibą w Rydze (LV-1010) przy ul. K. Valdemara 63, Łotwa, NIP: LV40003159840, kapitał zakładowy: 20 050 200 EUR, działająca w Polsce w ramach oddziału zagranicznego przedsiębiorcy pod firmą Balcia Insurance SE Spółka europejska Oddział w PolsceWarszawa, PL
124 528 PLN
TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH "TUW"Warszawa, PL
21 148 PLN
Balcia Insurance SE z siedzibą w Rydze (LV-1010) przy ul. K. Valdemara 63, Łotwa, NIP: LV40003159840, kapitał zakładowy: 20 050 200 EUR, działająca w Polsce w ramach oddziału zagranicznego przedsiębiorcy pod firmą Balcia Insurance SE Spółka europejska Oddział w PolsceWarszawa, PL
7380 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.