Roboty remontowe ogólnobudowlane, sanitarne i elektryczne w budynku nr 22 w kompleksie wojskowym m. Czarne
6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00351125
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00351125/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-04 14:55
- Lokalizacja
- Lędowo-Osiedle, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-66ad14e3-19a2-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 8393043908
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00351125 z dnia 2024-06-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe ogólnobudowlane, sanitarne i elektryczne w budynku nr 22 w kompleksie wojskowym m. Czarne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220515410
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1N
1.5.2.) Miejscowość: Lędowo-Osiedle
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-271
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 6wog.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.6wog.wp.mil.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty remontowe ogólnobudowlane, sanitarne i elektryczne w budynku nr 22 w kompleksie wojskowym m. Czarne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66ad14e3-19a2-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00351125
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00242494/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.22 Roboty remontowe ogólnobudowlane, sanitarne i elektryczne w budynku nr 22 w kompleksie wojskowym m. Czarne.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00339690
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawa faktyczna zastosowania trybu z wolnej ręki: w postępowaniach o zamówienia publiczne prowadzonych w trybie podstawowym bez negocjacji na podstawie art. 275 pkt 1) ustawy Pzp, nr spr. 32/INFR/6WOG/2024, nr ogłoszenia 2024/BZP 00300958/01 opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych - nie złożono żadnej oferty.
Podstawa prawna: art. 305 pkt. 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2023.1605 t.j. z późn. zm.).
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 38/INFR/WR/6WOG/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 195063,94 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty remontowe ogólnobudowlane, sanitarne
i elektryczne w budynku nr 22 w kompleksie wojskowym m. Czarne.
Zakres prac do wykonania określa przedmiar robót, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, inwentaryzacją, projektem branży budowlanej i parametrami technicznymi dla chłodni Nr 1 i chłodni Nr 2 .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca złożył ofertę w nieprawidłowej formie. Po wgraniu dokumentów do programu weryfikującego pojawia się komunikat o braku podpisu.Zamawiający odrzuca ofertę zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt. 6 – „nie została sporządzona lub przekazana w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi oraz organizacyjnymi sporządzania lub przekazywania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonymi przez zamawiającego”.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-06-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |