Sporządzenie Programu Funkcjonalno-Użytkowego dla zadania polegającego na budowie instalacji termicznego przetwarzania odpadów komunalnych na terenie Zakładu Zagospodarow. Odpadów Nowy Dwór Sp. z o.o.

Zakład Zagospodarowania Odpadów Nowy Dwór Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00177486
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00177486/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-04 12:59
Lokalizacja
Chojnice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c1f3d30d-bbfb-468d-b5dc-0827d008e06d
Identyfikator
5552072738
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF HAZIAKZielona Góra, PL · lot 0
126 690 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00177486 z dnia 2025-04-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sporządzenie Programu Funkcjonalno-Użytkowego dla zadania polegającego na budowie instalacji termicznego przetwarzania odpadów komunalnych na terenie Zakładu Zagospodarow. Odpadów Nowy Dwór Sp. z o.o.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Zagospodarowania Odpadów Nowy Dwór Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220719005

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowy Dwór 35

1.5.2.) Miejscowość: Chojnice

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-620

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 523987846

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zzonowydwor.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zzonowydwor.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zzonowydwor/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka odpadami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sporządzenie Programu Funkcjonalno-Użytkowego dla zadania polegającego na budowie instalacji termicznego przetwarzania odpadów komunalnych na terenie Zakładu Zagospodarow. Odpadów Nowy Dwór Sp. z o.o.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1f3d30d-bbfb-468d-b5dc-0827d008e06d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00177486

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Budowa Instalacji Termicznego Przekształcenia Odpadów Komunalnych na terenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów Nowy Dwór Sp. z o. o.”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00680494

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/ZZO/12/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (PFU) wraz ze zbiorczym zestawieniem kosztów oraz opisem przedmiotu zamówienia (OPZ) dla zadania polegającego na budowie instalacji termicznego przetwarzania odpadów komunalnych na terenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów Nowy Dwór Sp. z o. o. zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych. Przedmiot zamówienia obejmuje także uzyskanie warunków przyłączeniowych.
2. Program Funkcjonalno-Użytkowego (PFU) winien być opracowany w uzgodnieniu z Zamawiającym zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. z 2021 poz. 2454) dla wyboru Wykonawcy przedmiotowego zadania inwestycyjnego.
3. Szacunkowe koszty realizacji inwestycji należy opracować zgodnie z art. 34 Prawa zamówień publicznych.
4. Wstępne warunki przyłączeniowe (energia elektryczna i energia cieplna) należy uzyskać zgodnie z wytycznymi operatorów (Enea Operator i SEC Chojnice).

Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 310 ustawy Pzp, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 126690,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 166050,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 126690,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KMH Consult dr inż. Krzysztof Haziak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9291379427

7.3.3) Ulica: ul. Strumykowa 28A/31

7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 65-101

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 126690,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

2025-04-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi