Usługi społeczne w ramach Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” - edycja 2024 r. oraz "Opieka wytchnieniowa" - edycja 2024 r.

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁABUNIACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00351849
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-06-05 09:50
Lokalizacja
Łabunie, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9222286295
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

Wykonawcy

2 przyznane

MEDIS24 sp. z o.o. z siedzibą w WarszawieBiałystok, PL
459 113,55 PLN
MEDIS24 sp. z o.o. z siedzibą w WarszawieBiałystok, PL
66 998,4 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.