Sukcesywna dostawa materiałów i sprzętu jednorazowego - uzupełnienie, paski do glukometrów dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II.
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W KIELCACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00351969
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-05 10:17
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6571813314
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczneRóżne produkty lecznicze
Wykonawcy
7 przyznanych
CENTRUM DIABETOLOGII SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
21 880 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
15 619,23 PLN'MEDIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ'Warszawa, PL
14 796 PLNSUN-MED S.C. DOMINIK SIEKIERSKI, SŁAWOMIR NAPARTYŁódź, PL
11 448 PLNSINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL
34 776 PLN"BERYL MED POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
14 796 PLNASPIRONIX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
2292,71 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.