Termomodernizacja budynku Kapitanatu Portu Szczecin, ul. Jana z Kolna 9, 71-603 Szczecin

URZĄD MORSKI W SZCZECINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00352003
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00352003/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-05 10:24
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3d9a1f44-f275-11ee-b016-82aaee56c84c
Identyfikator
8520409053
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneKonstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneInne usługi komunalne, socjalne i osobisteRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR RECZUCHStepnica, PL · lot 0
529 999,99 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00352003 z dnia 2024-06-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Kapitanatu Portu Szczecin, ul. Jana z Kolna 9, 71-603 Szczecin

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MORSKI W SZCZECINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145017

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Stefana Batorego 4

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-207

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: +48 914403423

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ums.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ums.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ums.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Bezpieczeństwo żeglugi i ochrona środowiska morskiego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Kapitanatu Portu Szczecin, ul. Jana z Kolna 9, 71-603 Szczecin

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d9a1f44-f275-11ee-b016-82aaee56c84c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00352003

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00234914/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.22 Termomodernizacja budynku Kapitanatu Portu Szczecin, ul. Jana z Kolna 9, 71-603 Szczecin

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00272735

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PO-II.2610.2.24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1209867,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I:
Wymiana stolarki okiennej, drzwi zewnętrznych oraz luksferów w budynku Kapitanatu Portu Szczecin na podstawie dokumentacji technicznej: „Remont elewacji Kapitanatu Portu Szczecin, ul. Jana z Kolna 9, 71-603 Szczecin”- przewidziane do realizacji w 2024 r.
Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia określony został w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiących odpowiednio Załącznik nr 1A do SWZ. Integralną częścią opisu przedmiotu zamówienia są dokumenty zawarte w Załączniku 11 do SWZ – dokumentacja projektowej oraz w Załączniku 12 do SWZ – STWiORB.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

98000000-3 - Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste

4.5.5.) Wartość części: 413659,29 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II:
Wykonanie izolacji termicznej w budynku Kapitanatu Portu Szczecin na podstawie dokumentacji technicznej „Remont elewacji Kapitanatu Portu Szczecin, ul. Jana z Kolna 9, 71-603 Szczecin” – przewidziane do realizacji w 2025 r.
Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia określony został w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiących odpowiednio Załącznik nr 1B do SWZ. Integralną częścią opisu przedmiotu zamówienia są dokumenty zawarte w Załączniku 11 do SWZ – dokumentacja projektowej oraz w Załączniku 12 do SWZ – STWiORB.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

98000000-3 - Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.5.) Wartość części: 796208,66 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 529999,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 750915,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 529999,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Budowlane Piotr Reczuch

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8561068235

7.3.3) Ulica: Łąkowa

7.3.4) Miejscowość: Stepnica

7.3.5) Kod pocztowy: 72-112

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

firmie OKNO Nowogard powierzy część prac

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 529999,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najtańszą cena przewyższa kwotę 543 600,00 PLN, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 913767,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1212780,00 PLN

2024-06-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane