„Konserwacja obiektów sportowych administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy

35 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00352416
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00352416/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-06-05 11:41
Lokalizacja
Rząska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-db424681-0e9e-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
Identyfikator
5130222434
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00352416 z dnia 2024-06-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Konserwacja obiektów sportowych administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121506645

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 1

1.5.2.) Miejscowość: Rząska

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-199

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 35wog.sekretariat@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: 35wog.wp.mil.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/35wog

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Konserwacja obiektów sportowych administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db424681-0e9e-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00352416

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044902/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.10 Konserwacja obiektów sportowych administrowanych przez 35 WOG

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00322058

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 26/INFR/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest konserwacja obiektów sportowych w kompleksach wojskowych w Krakowie przy ul. Wrocławskiej 82 oraz ul. Ułanów 43.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie:
1. Wykonywanie prac konserwacyjnych na obiektach sportowych.
2. Dokumentowanie wykonania w/w czynności odnośnymi wpisami w Dziennikach konserwacji znajdujących się u przedstawiciela SOI na terenie kompleksu wojskowego.

Z wykonanej usługi dla każdego obiektu sportowego należy również sporządzać protokoły odbioru wg wzoru określonego przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych

4.5.5.) Wartość części: 64050,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest konserwacja kortu tenisowego, bieżni wokół boiska sportowego oraz bieżni przy OSF w kompleksie wojskowym w Krakowie przy ul. Wrocławskiej 82.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie:
1. Wykonywanie prac konserwacyjnych kortu tenisowego.
2. Wykonywanie prac konserwacyjnych bieżni wokół boiska sportowego.
3. Wykonywanie prac konserwacyjnych bieżni przy OSF.
4. Dokumentowanie wykonania w/w czynności odnośnymi wpisami w Dziennikach konserwacji znajdujących się u przedstawiciela SOI 2 na terenie kompleksu wojskowego.

Z wykonanej usługi dla każdego obiektu sportowego należy również sporządzać protokoły odbioru wg wzoru określonego przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych

4.5.5.) Wartość części: 32445,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac konserwacyjnych na obiektach sportowych w kompleksach wojskowych w Krakowie przy ul. Tynieckiej 45, ul. Ułanów 43 w Krakowie,
ul. Wrocławskiej 82 w Krakowie oraz w Rząsce ul. Krakowska 1.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie:
1. Wykonywanie prac konserwacyjnych na obiektach sportowych.
2. Dokumentowanie wykonania w/w czynności odnośnymi wpisami w Dziennikach konserwacji znajdujących się u przedstawiciela SOI na terenie kompleksu wojskowego.

Z wykonanej usługi dla każdego obiektu sportowego należy również sporządzać protokoły odbioru wg wzoru określonego przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych

4.5.5.) Wartość części: 95025,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do Zamawiającego w terminie wskazanym w SWZ tj. do dnia 24.05.2024 r. do godz.10:00 w przedmiotowym postępowaniu na część nr 1 nie złożono żadnej oferty.
Mając powyższe na uwadze Zamawiający działając na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2023 r. poz. 1605 t. j.) unieważnia w części nr 1 (tj. „Wykonywanie prac konserwacyjnych na obiektach sportowych (boiska trawiaste) w kompleksach wojskowych w Krakowie przy ul. Wrocławskiej 82 oraz ul. Ułanów 43”) postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji pn. „Konserwacja obiektów sportowych administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy.” sygn. 26/INFR/24

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2024-06-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi