Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia 6 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy we Włodawie pn. Operator koparko-ładowarki kl. III (134h)
POWIATOWY URZĄD PRACY WE WŁODAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00453564
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00453564/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-12 09:03
- Lokalizacja
- Włodawa, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-afee97a2-067a-49dc-ad59-b090e78ec071
- Identyfikator
- 5651339216
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia zawodowego
Wykonawcy
1 przyznane
KATARZYNA STĘPIEŃSkarżysko Kamienna, PL · lot 0
20 970 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00453564 z dnia 2024-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia 6 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy we Włodawie pn. Operator koparko-ładowarki kl. III (134h)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY URZĄD PRACY WE WŁODAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110259359
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niecała 2
1.5.2.) Miejscowość: Włodawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 82 5725240
1.5.8.) Numer faksu: 82 5724043
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pup.wlodaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wlodawa.praca.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-afee97a2-067a-49dc-ad59-b090e78ec0711.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia 6 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy we Włodawie pn. Operator koparko-ładowarki kl. III (134h)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-afee97a2-067a-49dc-ad59-b090e78ec071
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453564
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w powiecie włodawskim (II)” w ramach Priorytetu IX Zaspokajanie potrzeb rynku pracy, Działania 9.1 Aktywizacja zawodowa – projekty PUP - Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021- 2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00420004
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OA.2510.4.2024.AR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 134167,98 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 31026,66 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia szkolenia o tematyce: „Operator koparko-ładowarki kl. III (134h)” dla 6 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy we Włodawie w ramach projektu pt. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w powiecie włodawskim (II)” realizowany w ramach Priorytetu IX Zaspokajanie rynku pracy. Działanie 9.1. Aktywizacja zawodowa– projekty PUP, programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021- 2027.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 20970,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33004,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 20970,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPECTRA Katarzyna Stępień
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6631688173
7.3.3) Ulica: pl. Floriański
7.3.4) Miejscowość: Skarżysko Kamienna
7.3.5) Kod pocztowy: 26-110
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 20970,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-09-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamówienie zostało ujęte w planie postępowań na rok 2024 w poz 1.3.5 pn Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia 6 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy we Włodawie pn. Operator koparko-ładowarki kl. III (134h)| 2024-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |