Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Stanisławowo, dz. nr 151.

Gmina Cedry Wielkie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00352590
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00352590/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-05 12:14
Lokalizacja
Cedry Wielkie, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d4f687a8-2021-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5931910037
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty przygotowawcze do świadczenia usługRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneZnaki uliczne

Wykonawcy

1 przyznane

KATARZYNA CICHOWSKANowy Dwór Gdański, PL · lot 0
296 430 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00352590 z dnia 2024-06-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Stanisławowo, dz. nr 151.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Cedry Wielkie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674954

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: M. Płażyńskiego 16

1.5.2.) Miejscowość: Cedry Wielkie

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-020

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@cedry-wielkie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.cedry-wielkie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d4f687a8-2021-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Stanisławowo, dz. nr 151.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4f687a8-2021-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00352590

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00302571

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.14.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 464400,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Stanisławowo, dz. nr 151 o długości 346 mb.
2. Zastosowano szerokość jezdni równą 3 m oraz pobocza o szerokości 0,5 m obustronne. Konstrukcję jezdni stanowią płyty drogowe gr. 15 cm z podwójną siatką zbrojeniową. Pobocze zaprojektowane z kruszywa łamanego C50/30. Istotnym elementem konstrukcji drogowej jest wzmocnione pobocze. Pod warstwą kruszywa łamanego zaprojektowano kruszywo stabilizacyjne cementem Rm=2,5MPa gr. 15 cm na szerokości 0,75m od krawędzi płyt. Warstwa stabilizacji stanowi zaparcie dla płyt drogowych oraz podnosi nośność pobocza z kruszywa łamanego. Wzdłuż drogi zaprojektowano pojedyncze zjazdy z płyt drogowych. W zakresie zadania jest zabezpieczenie dwóch pojedynczych przejść kabli elektroenergetycznych poprzecznie do jezdni w rurach dwudzielnych 110. Dla jezdni zaprojektowano pochylenie poprzeczne jednostronne w prawą stronę 2%. Należy zapewnić swobodny przepływ wody opadowej do rowów poprzez przeprofilowanie terenów zielonych między krawędzią rowu drogowego, a krawędzią zewnętrzną pobocza. W zakresie geometrii drogi zastosowano pojedynczy punkt załamania. W zakresie geometrii pionowej zastosowano pochylenia w zakresie od 0% do 1,5%. Pochylenie w zakresie zjazdów należy dopasować do istniejącego pochylenia poprzecznego zjazdu celem odprowadzenia wody opadowej z powierzchni zjazdu do rowu drogowego. W zakresie opracowania ujęto likwidację znaku A-7 oraz ustawienie znaków D47/D47wielkości”małe” pokryte folią II generacji.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dot. realizacji zamówienia zawarte został w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robot budowalnych, które stanowią załacznik 6 do SWZ a także w projekcie umowy, stanowiącym załącznik 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

34992300-0 - Znaki uliczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 296430,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 420441,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 296430,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drogbruk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5792041200

7.3.3) Ulica: Obrońców Westerplatte 9/43

7.3.4) Miejscowość: Nowy Dwór Gdański

7.3.5) Kod pocztowy: 82-100

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 296430,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-06-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane