Modernizacja zabytkowego cmentarza komunalnego w Osinie
GMINA OSINA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00352675
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00352675/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-05 12:33
- Lokalizacja
- Osina, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aca3dbab-11bf-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 8561407482
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00352675 z dnia 2024-06-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja zabytkowego cmentarza komunalnego w Osinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSINA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684261
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 62
1.5.2.) Miejscowość: Osina
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-221
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 91-3910390
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@osina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.osina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.osina.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja zabytkowego cmentarza komunalnego w Osinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aca3dbab-11bf-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00352675
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00070962/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja zabytkowego cmentarza komunalnego w Osinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BI.271.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zagospodarowania terenu na cmentarzu komunalnym zlokalizowanym na działce nr 115 obręb Osina w miejscowości Osina.
Zakres prac obejmuje:
• renowację słupów zlokalizowanych przy bramie głównej,
• wymianę ogrodzenia wokół cmentarza,
• budowę ciągów komunikacyjnych na terenie cmentarza,
• montaż lamp solarnych.
Obszar inwestycji objęty jest ochroną konserwatorską i wpisany jest do rejestru zabytków pod numerem A – 1228 (decyzja z dnia 15.10.1990 r., znak Kl.3-5340/173/90) i podlega ochronie prawnej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad
zabytkami (Dz.U. 2022 poz. 840).
Szczegółowy opis przedmiotu zawarty jest w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 9 do SPECYFIKACJI WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła w wyznaczonym terminie składania ofert żadna oferta WykonawcySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2024-06-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |